Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
17-02-2012

Ковельський «Добробут» знову опинився в епіцентрі проблем

Ковельське комунальне підприємство «Добробут» тоне у власних проблемах, які, судячи зі слів головного інженера підприємства Василя Ющика, обсіли господарство щільним кільцем. Щоправда, ще на початку цього року, з уст начальника «Добробуту» Михайла Сидоренка наше інтернет-видання не почуло жодного слова стосовно тих проблем, котрі, як з’ясувалось тепер накатом насувалися на підприємство.

Тоді пан Сидоренко спокійно та врівноважено повідав нам, що господарство вчасно підготувало спецтехніку до роботи у зимовий період та достатньо заготовило піщано-соляної суміші. А вже сьогодні, через півтора місяці, його підопічний головний інженер, поки керівник перебуває у відпустці, вказує про негаразди, які знищують підприємство, та шукає допомоги у депутатів. Найперше він нарікає на зношену, застарілу техніку, більша частина якої вже перетворилася на купу металобрухту.

Пригадує поламаний бульдозер АС-1501 1981 року випуску, яким до «Добробуту» майже 20 років користувались шляховики. Ще до сьогодні машина вірою і правдою служила на місцевому сміттєзвалищі, але ось уже кілька днів як «занедужала», а замінити цей бульдозер нічим, - бідкається Василь Якович. І відразу ж додає, що фактично вся техніка, яку отримувало господарство, 80-тих років випуску і вже давно відпрацювала своє.

Тому комунальник наважився запропонувати депутатам дозволити підприємству здати хоча б частину тих машин, від яких уже користі ніякої, на металобрухт та за виручені кошти, а також за ті, які б місцеві парламентарі змогли ще відшукати у міському бюджеті, прикупити нову, надійну, потужну техніку.

На відріз відмовився підтримувати ініціативу головного інженера «Добробуту» начальник відділу комунального господарства міста Олександр Балак . Він заявив, що перш ніж придбати щось нове, необхідно замінити саме керівництво підприємства і натякнув на безгосподарність та безпорадність комунальників. Ще кілька місяців тому, - пригадав пан Балак, - він рекомендував комунальному підприємству «Добробут» заготовити піщано-соляної суміші 2-2,5 тисячі тонн, а вони спромоглися на лише 1250 тонн, яку, до речі, на сьогодні вже повністю використали.

А ті кивали на гору додаткової насипаної солі з антизлежувачем (спеціальний компонент, який не дає солі злежуватись та змерзатись), мовляв, вистачить.

Проте не все так сталося, як гадалося. З настанням сильних морозів ця купа добротної солі перетворилася на велику міцну брилу, яку тепер винахідливі комунальники чим тільки не намагаються розколоти. Втомившись від додаткових щоденних фізичних навантажень, котрими випадково самі себе нагородили, вони мерщій кинулися завозити і пісок, який черпають з кар’єра, що поблизу селища Люблинець, і сіль (сьогодні надійшло 5 тонн).

Працівники господарства розраховують, що з приходом потепління, розмерзнеться і їхня заціпеніла від холоду брила - приблизно 70 тонн солі. А ще на адресу комунальників «Доброботу» посипались нарікання з приводу того, що вони маючи мізер заготовленої піщано-соляної суміші, охоче погодилися допомогти своїм колегам по водоканалу і віддали їм чималий шмат робочого матеріалу. Тепер самі опинилися у розбитого корита.

За матеріалами  prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa