cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

МІСЬКІ НОВИНИ
09-02-2012

У півфіналах області - два Луцька та два Ковеля

У Ковелі визначилася доля останніх двох путівок до півфіналу Датагруп-Кубку Волинської області. Флагмани волинського футзалу «Шанс-Авто» та «Буран-Негабарит» за підтримки чисельної глядацької аудиторії перевіряли на міцність луцький «Кораблик» та володимиро-волинську «Надію».

Першими на майданчик ковельської ДЮСШ вийшли місцевий «Шанс-Авто» та «Кораблик» з обласного центру. Незважаючи на статус фаворита, підопічні Олександра Мороза в цьому матчі були представлені в дещо послабленій версії, адже до стартового протоколу не були включені лідери команди Андрій Луців та Євгеній Москвін. Хоча за наявності на майданчику Володимира Бобилєва та братів Грицин, будь-який суперник ковельчан має з усією відповідальністю налаштовуватися на поєдинок. Луцький «Кораблик» саме за рахунок настрою виглядав більш ніж гідно у протистоянні з діючим чемпіоном області і лідером Чемпіонату України у першій лізі.

Навіть швидко пропущений гол у дебюті зустрічі не вибив з колії гравців у чорно-червоній формі, котрі стараннями Романа Степанова встановили паритет. Після цього події у матчі розгорталися у рівній боротьбі з однаковими шансами для обох команд. Ковельська торсида несамовито підтримувала своїх земляків, але й за цих умов луцький колектив намагався на кожну атаку господарів відповідати контрвипадами. Щоправда, за півхвилини до закінчення першого тайму Михайло Грицина забив «гол у роздягальню» в ворота гостей - 2:1.

Відпочинок більше пішов на користь гостям. Роман Степанов провів свій другий м'яч у зустрічі та зрівняв рахунок. Але у складі «Шанс-Авто» є тандем братів, який, фактично, і вирішив долю поєдинку. Спочатку Микола знову вивів ковельчан вперед, а упросив перевагу господарів на 37-й хвилині Михайло - 4:2.

В останній чвертьфінальній парі обласного кубку зійшлися «Буран-Негабарит» та «Надія». Представники Володимир-Волинського, які вже завершили виступи у Луцьксантехмонтаж-Чемпіонату Волинської області, намагалися зачепитися за останню можливість продовжити сезон. Але надто великим було бажання підопічних Віталія Романчука здобути путівки до півфіналу. Вже традиційно «Буран» відразу взявся за справу і на 3-й хвилині зусиллями Івана Данилюка вів у рахунку 2:0.До перерви Юрій Романчук та Петро Мороз довели перевагу своєї команди до 4:0, а після відпочинку лише зміцнили свої позиції. Відзначилися Петро Шелест та Олександро Портянко, а між цими двома голами гол престижу спромоглася провести «Надія» - вдало завершив атаку Олександр Махинька.

У підсумку, в півфіналі зустрінуться по два представники обласного центру та столиці волинських залізничників. Сліпий жереб визначить, хто з ким зійдеться на останній стадії перед фіналом.