Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
08-02-2012

Кадрові ротації відбулися на Ковельщині

Сьогодні представлено нових начальників міліції у Володимир-Волинському, Ковельському, Турійському районах та місті Нововолинськ.Відтак начальником Володимир-Волинського міського відділу (з обслуговування міста Володимир-Волинський та Володимир-Волинського району) УМВС України у Волинській області призначено підполковника міліції Михайла Хомина (до цього працював на посаді начальника Радехівського районного відділу ГУМВС України у Львівській області). Натомість екс-начальник цього відділу полковник міліції Павло Алєксєєнко обійняв посаду начальника Нововолинського міського відділу УМВС України у Волинській області.

Полковник міліції Микола Дубій, котрий керував міськвідділом у Нововолинську, віднині працюватиме начальником Турійського районного відділу УМВС України у Волинській області.

Кадрові ротації відбулися і на Ковельщині: на посаду начальника Ковельського міського відділу (з обслуговування міста Ковеля та Ковельського району) УМВС України у Волинській області призначено підполковника міліції Івана Коростенського, котрий раніше працював начальником Жидачівського районного відділу ГУМВС України у Львівській області.

Представляючи начальників у Ковелі та Володимирі-Волинському, генерал-майор міліції Богдан Щур одразу поставив перед новими керівниками ряд завдань. Наголосив Богдан Щур і на тому, що в своїй роботі кожен правоохоронець повинен дотримуватися формули «людина – працівник міліції – повне розуміння і сприяння». А відтак особливу увагу звернув на обов’язкову реєстрацію всіх заяв і повідомлень громадян.

Окрім того, червоною ниткою в роботі міліціонерів має проходити контроль за дотриманням законодавства в сфері земельних відносин, лісового господарства, а також за цільовим використанням бюджетних коштів.

Начальник Управління МВС України в області наголошував і на активізації, а відтак ефективності діяльності працівників Державтоінспекції, адже їхня робота передусім спрямована на запобігання травматизму та смертності на дорогах краю, а також на попередження незаконних заволодінь транспортними засобами.

Насамкінець генерал-майор побажав новим керівникам успіхів у роботі і висловив сподівання, що всі гідно виконуватимуть службові обов’язки.

СЗГ УМВС України у Волинській області

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa