Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-01-2012

«Срібні дзвіночки» подарували перемогу трьом юним ковельчанам

У Ковелі відбувся обласний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки», де взяли участь переможці міських та районних конкурсів. Загалом це 67 учасників. Організатори співучого дійства управління освіти і науки облдержадміністрації, Волинський державний центр естетичного виховання учнів загальосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів ставлять собі за мету пошук та підтримка обдарованих дітей Волині. За умовами конкурсу усі учасники були розподілені по трьом віковим групам: молодша, середня та старша. Найбільше, це 23 учасника, претендувало на звання найталановитішого виконавця сучасної пісні у середній віковій групі. Забігаючи наперед скажемо, що саме тут члени журі призначили аж чотири перших місця.

Певно не змогли віддати переваги комусь одному, настільки ті були досить професійно підготовлені. Так найвищу сходинку п’єдесталу завоювали: Олександр Чишій, вихованець Центру позашкільної освіти міста Володимир-Волинський, Оксана Ільїна, учениця Луцької гімназії №18, Ірина Рибчук, вихованка ЗОШ №10 з Ковеля та Валентина Ткачук, яка представляла Маневицький районний Центр творчості дітей та юнацтва. Найбільш цікавими, щирими та непідкупними були виступи найменших учасників дійства, представників молодшої групи.

Серед них у чималій когорті переможців на другому місці по праву опинився талановитий учень Ковельської ЗОШ №6 Владислава Каліщук, а першими стали два учасника конкурсу: Вікторія Алексейчук, учениця Луцького НВК № 26 та Дарина Ткачук, вихованка Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва. І нарешті серед найстарших виконавців перші місця розділили між собою аж три юних співаки: Катерина Мельник, учениця Луцької ЗОШ №3, Яна Юрчук, вихованка Володимир-Волинського районного Будинку школяра та Михайло Триндюк, який представляв Ратнівський Центр дитячої та юнацької творчості.

У цій же віковій категорії диплом за зайняте третє місце отримала ще одна талановита, дзвінкоголоса юна ковельчанка Олена Семенюк, учениця СШ №3. Але бездоганно усім 6 основним критеріям оцінювання конкурсу, за словами членів журі, відповідав виступ учениці НВК «Маневицька ЗОШ-гімназія» Анастасії Романюк (керівник Олександр Синютін). Ця дівчина з дивовижним голосом завоювала головний приз обласного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» гран-прі. Диплом та подарунок їй вручали Володимир Шпалерчук директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних закладів і Володимир Кучко завідуючий відділом Луцького музичного коледжу. Усі вони відзначили високий рівень підготовки та проведення цього конкурсу та подякували господарям Палацу учнівської молоді, де він проходив, за гостинність та привітність.

А вже сьогодні у Луцьку відбудеться аналогічний конкурс для виконавців професійно-технічних закладів Волині.

prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa