Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-12-2011

В Луцьку кажуть, що замінять Кіндера на Карпюка

Про це пишуть на Волинських новинах 26 грудня: характеризуючи роботу Ковельської міської влади у сенсі планування й виконання бюджету в цьому році, Борис Клімчук наголосив, що прогнозовані показники на 2011 рік для міста залізничників були на рівні 66 мільйонів гривень, затвердили 64 мільйони, а виконали на 91,8%. «В абсолютній сумі – 5,4 мільйона гривень. Можна й так поступати, але хто змінить міську владу в цій роботі? Пряме губернаторське правління? Та я не проти. Пошлю одного зама туди на постійне проживання, будемо керувати. Пришлемо із Луцька туди до Ковеля серйозних людей, двох-трьох людей, що там того города? Що там керувати? Віталій Володимирович (Карпюк, – «ВН») – от готовий вже. Причому день буде працювати в Ковелі, а решту – в Луцьку і справиться. А якщо серйозно, це антидержавно, це проти людей міста, це проти установ, це проти всіх правил», – висловив свою позицію губернатор.

Крім того, під час оперативки голова ОДА розповів про те, якими принципами керуватиметься, розподіляючи гроші поміж спортивними закладами й установами краю. Щоправда, жоден з представників профільного управління ОДА про це не почув, бо вони на захід не з’явилися, на що Клімчук відреагував: «Олександре Івановичу (до заступника голови ОДА Олександра Курилюка, – «ВН»), розберешся, де галузь поділася»

Губернатор наголосив, що зі спортивними установами й закладами, які претендуватимуть на державне фінансування співпрацюватиме за принципом: «Кошти центру, кошти соцстрахування, власні кошти і тільки четверта позиція, якщо є гроші, з обласного бюджету. Я хочу знати правду – «жирну», «худу», але правду. Бо ми виділяємо кошти з обласного бюджету, не знаючи, куди і на що».

Один із пріоритетних напрямків фінансування у 2012 році, за словами губернатора, – розвиток інфраструктури Шацького району. «Це особливий район. Його треба зберегти і відкрити для держави, для України і не тільки для України. Бо скільки не кажи слово «халва», коли тільки комарі і бруд навколо Світязя, то цього мало для того, щоб реалізувати цей потужний рекреаційний регіон України», – зазначив Клімчук.

kowel.at.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa