Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
08-12-2011

Ковельська гіімназія зустрічає гостей

До ковельської гіімназії завітали гості з Польщі, 17 школярів та 5 вчителів з партнерської гімназії ім. Іоанна Павла ІІ, м. Холм. Щоб перебування польських учнів у Ковельській гімназії було змістовним та цікавим, для гостей було сплановано чимало заходів. Учні 6А та 6Б класів Гордіюк Марія, Мороз Тетяна, Сачик Мар’яна, Черняк Анна, Якубович Тамара, Стичук Артем, Дарчич Анастасія, Курчай Юлія подбали про те, щоб гості почували себе комфортно, оточили їх постійною увагою та українською гостинністю. Польські учні відразу ж оцінили турботу Ковельських гімназистів, тому охоче йшли на спілкування, а володіння англійською мовою лише допомагало становленню дружніх стосунків та інтеграції учасників проекту.

Учениця 7Б класу Білоус Ірина виступила перед польськими гостями з презентацією Ковельської гімназії, яку самостійно підготувала і представила польською мовою.

Не дивно, що після презентації лунали гучні оплески в адресу Білоус І., адже вона вразила присутніх не лише чудовим володіння польською мовою, а й змістовністю свого виступу. Голова учнівського самоврядування Стичук Артем розповів про діяльність та напрямки роботи шкільного активу, поділився своїми думками щодо реалізованих програм та планів на майбутнє.

Польських гостей було запрошено до музею гімназії, де учениці 4А класу Новак Юлія та Герасимчук Оксана розповіли про цікаві факти з історії гімназії, вагомі здобутки та перемоги вчителів та учнів нашого навчального закладу. Соціальний педагог гімназії Клинова І. В. провела для Ковельських та Холмських гімназистів цікавий інтерактивний захід-гру «Лялька Бінго», яка сприяла не лише подальшій інтеграції групи, а й виявленню спільних уподобань та усвідомленню цінності спілкування в двохсторонніх міжкультурних проектах. З метою ознайомлення польських школярів з українськими звичаями, традиціями їх було запрошено на екскурсію до української православної церкви Св. Дмитра Солунського, де отець Анатолій люб’язно розповів присутнім про особливості віросповідання православних, українські релігійні обряди, відмінності у внутрішньому оформленні православних церков та католицьких костьолів.

У день приїзду гостей з Холма у Ковельській гімназії проходив загальноміський захід для лідерів м. Ковеля, присвячений Дню пам’яті жертвам голодомору на Україні в 1932-1933рр., на який було запрошено і польських учнів та вчителів. Захід був організований на високому рівні і дав можливість гостям ознайомитися з однією з найтрагічніших сторінок української історії.

Щиро сподіваємося, що організація спільних двохсторонніх зустрічей сприятиме подальшій співпраці між нашими навчальними закладами та становленню дружніх і партнерських стосунків.

Гарбуз В.Р., вчитель іноземних мов Ковельської міської гімназії.
prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa