Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
17-11-2011

Польща знайшла партнерів в Ковельському районі

Влада Ковельського, Шацького та Турійського районів Волині домовилась про співпрацю з Варшавою. Документи про співпрацю в напрямку економічного розвитку Волині 10 листопада підписали голови трьох РДА та очільник комунального комітету Національної економічної палати у Варшаві Зенон Кічка. Про це повідомляють "Волинські новини".

Підписали лист намірів про українсько-польську співпрацю в Ковелі під час конференції, що була присвячена питанню взаємодії між бізнесом обох країн. «Раніше між районами Волині та польською стороною були відносини більш культурно-мистецького характеру. Тепер ми зацікавили зробити їх більш економічними», - сказав Зенон Кічка.

На початку конференції закордонний гість розповів про концепцію польсько-української співпраці. Волинська область має вигідне прикордонне розташування, проте його потенціал не використовується повною мірою. Окремі райони регіону не є достатньо сильними для вирішення завдань, що вимагають значних фінансових витрат, залучення професійних спеціалістів та експертів.

Така співпраця між трьома районами Волині та закордонним партнером повинна допомогти вирішити ці клопоти. З області вибрали лише три райони, оскільки така кількість є достатньою для утворення мінімального потенціалу для спільних ініціатив.

Зенон Кічка зазначає, що для Ковельського, Турійського та Шацького районів окреслили п’ять напрямків співпраці: утилізація відходів та сміття, управління житлового будівництва, водно-каналізаційної сфери, сфера громадського транспорту та опалення.

На конференції розповіли і про плани від цієї співпраці вже на наступний рік. Перш за все це – навчання відповідних кадрів, які будуть відповідати за сфери співпраці. Після вивчення предмету у Варшаві у спеціалістів прийматимуть екзамени. Це зможе показати, чого ж вони навчилися. Ще одним крок – детальне вивчення проблем житлово-комунального господарства. Після вивчення цього питання вже почнуть думати над наступними кроками.

Після виступів присутні переходять до основної частини заходу – підписують документи про співпрацю між трьома районами області та Національної економічної палати у Варшаві. Слово взяли голови РДА.

Голова Турійської райдержадміністрації Олександр Дишлюк зазначив, що в його районі – значна проблема з робочими місцями. «Поки більшість наших людей виїжджають працювати у Польщу. Потрібно створювати нові робочі місця на території нашого району», - зазначив він. Голова сподівається, що така співпраця сприятиме створенню невеликих підприємств у Турійському районі.

Голові Шацької райдержадміністрації Володимиру Найді сподобались галузі про переробку відходів та громадський транспорт. «Сподіваюся, завдяки програмі по утилізації відходів прісної води стане більше в нашому районі. Крім того, Шацький район може чудово себе показати в туризмі», - зазначив посадовець.

kowel.at.ua

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa