Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
15-11-2011

Суд визнав, що ковельська вчителька таки побила директора

Апеляційний суд Волинської області відхилив скаргу вчительки Лідії Савлук на рішення Ковельського міськрайонного суду. Нагадаємо, цим рішенням визнано , що жінка нанесла легкі тілесні ушкодження директорові Уховецької школи Галині Юрчик. Про це повідомляють «Волинські новини».

Окрім того, суд відхилив також і апеляційну скаргу Ковельської міжрайонної прокуратури, яка просила визнати, що Савлук вчиняла хуліганські дії.

Власне, історія має досить давнє коріння. 31 серпня 2010 року, як вважає Ковельський міськрайонний суд, Лідія Савлук зірвала засідання педради Уховецької школи на Ковельщині. Вона нібито перед початком засідання завітала до директорки – Галини Юрчик – і вимагала поновлення на роботі, яку втратила ще у 2001-му. Там між обома жінками трапилася бійка, яку начебто ініціювала саме колишня вчителька.

Ковельський міськрайонний суд визнав, що Лідія Савлук нанесла директорці легкі тілесні ушкодження.

Однак Савлук подала апеляційну скаргу на цей вердикт Феміди. Вона стверджує, що не билася із Юрчик. В апеляційній скарзі жінка стверджувала, що виявила розбіжності у висновку судово-медичної експертизи, яка засвідчила нанесені побої Галині Юрчик. Мовляв, побої «знімалися» 3 вересня 2010 року, тоді як бійка нібито сталася 31 серпня. Однак колір синців, описаний судмедекспертами, не відповідає справжній барві синців триденної давнини, - стверджує колишня вчителька.

Однак колегія суддів Апеляційного суду відхилила як скаргу Лідії Савлук, так і прокуратури. А, отже, рішення ковельського міськрайонного суду не скасували.

Опісля засідання Лідія Савлук зазначила, що оскаржуватиме цей вердикт у наступній інстанції.

Натомість Галина Юрчик була небагатослівною у розмові із представниками ЗМІ. «Після того всього бруду, що на мене вилила Савлук, мені важко говорити з журналістами», - сказала вона.

Нагадаємо, суд оштрафував вчительку Уховецької загальноосвітньої школи Ковельського району, яка побилася із директоркою , на суму 680 гривень.

Інцидент між учителькою біології Лідією Савчук і директором Галиною Юрчик стався минулого року напередодні свята першого дзвоника.

Протягом майже 10 років вчителька намагалася поновитися на роботі, вважаючи, що її звільнили незаконно. Судові «вердикти» були на користь вчительки.

Тим часом директор і трудовий колектив виступали категорично проти того, щоб вона з ними працювала.

Тоді Савлук прийшла до школи перед початком педради, аби дізнатися про свій графік роботи, принесла наказ про своє призначення.

Юрчик прочитала цей наказ і сказала, що буде з’ясовувати ситуацію, попросивши залишити кабінет, бо має йти проводити педраду.

Директор стверджує, що на її неодноразові прохання залишити кабінет вчителька не реагувала, натомість схопила зі столу і порвала її виступ до наради.

Юрчик намагалася вирвати виступ, але Савлук ніби вдарила її стільчиком, потім схопила за волосся, повалила на підлогу, почала душити, бити руками і ногами.

У свою чергу, вчителька каже, що хотіла уникнути конфлікту, але директор її мало не виштовхала із кабінету, написану нею заяву порвала і кинула в обличчя.

У судовому вироку зазначено, що Савлук визнала факт бійки, але наголосила, що дійсно вхопилася обома руками за волосся Юрчик, коли остання ногами била її лежачу на підлозі. Мовляв, вона тільки те й робила, що захищалася.

kowel.at.ua/news

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa