cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

МІСЬКІ НОВИНИ
25-10-2011

Футзал Шанс-Авто перемагає у ковельському дербі з рахунком 6:4

Cтартувала перша ліга чемпіонату України з футзалу.. Для Вас невеликий огляд ковельского дербі.

Буран-Негабарит - Шанс-Авто 4:6
Склади команд:
“Буран-Негабарит”: Ярмолюк О., Романчук Т., Мороз П., Кошуба В., Данилюк І., Тушич В., Шелест П., Ворона А., Кузьміч Р., Портняко О., Мучак І.
Президент клубу: Бірук Роман
Головний тренер: Романчук Віктор
“Шанс-Авто”: Чемерис П., Романчук В., Бобилєв В., Басюк В., Петрик Е., Дацюк Р., Портняко І., Ковалишин Ю., Яцина М., Грицина М., Луців А., Колодюк Ю.
Президент клубу: Мороз Олександр
Головний тренер: Луців Андрій

1 тайм
Матч розпочався не на користь команди Шанс-Авто і уже на 1 хв матчу після після грубої помилки воротаря Чемериса Павла – Данилюк Іван виводь команду Буран-Негабарит вперед (1-0). 3 хв матчу Данилюк Іван подвоює в рахунку (2-0), цим самим зробивши дубль в матчі. На 5 хв Романчук Тарас не реалізовує вихід віч-на-віч з воротарем Шанс-Авто, момент закінчився кутовим, після розіграшу якого Мороз Петро робить результат в матчі (3-0). Команда Шанс-Авто бере тайм аут в матчі.

В першій 10 хвилинній половині тайму хотілось відмітити дальній удар із за меж своєї половини поля Тушича Віталія який чуть не завершився голом, надійно зіграв Чемерис Павло. Шанс-Авто на що відповіло атакой два в два, але Ковалишин Юрій б’є вище воріт. Цілковитою ігровою перевагою володіли господарі майданчика в першій половині тайму. В другій половині тайму Шанс-Авто більш менш вирівнює рівновагу в матчі. Хотілось відмітити дальній постріл Грицини Миколи і також вкидання м’яча Чемерисом Павлом на капітана команди Бобилєва Володимира, який скинув в центр поля на Романчука Віктора, але надійна гра воротаря Буран-Негабарит зберігає рахунок на табло (3-0). Багатою на моменти вийшла середина другого тайму. Спочатку був простріл Бобилєва Володимира на Романчука Віктора на дальню стійку. Вихід шанцівців три в два, але надійна гра збоку воротаря Буран-Негабарит (Яромолюк Олег) зберігає результат на табло не змінним. Після цього Шанс-Авто взяли повну гру у свої руки. Вкотре Ковалишин Юрій опинився на ударній позиції, на цей раз м’яч потрапляє на кутовий удар, після розіграшу якого Грицина Микола скорочує результат в матчі (3-1). А вже за 1 хв до кінця першого тайму Яцина Михайло робить результат в матчі (3-2). Перерва.

2 тайм
В другому таймі команді Шанс-Авто потрібно було відігруватись і вже на перших секундах другого тайму удар Луціва Андрія чуть не завершився голом. Дві стійки рятують Буран-Негабарит від нічийного результату в матчі. Спочатку на 1 хв другого тайму красивий прохід Грицини Миколи завершився стійкою, а також на 2 хв удар Дацюка Романа завершився стійкою. 4 хв матчу після розіграшу ауту на так званого “стояка” Бобилєв Володимир прийнявши м’яча на груди і впадінні пробив між ноги Ярмолюка Олега зробив результат в матчі нічийним (3-3). 5 хв матчу Романчук Віталій влучив в поперечку, на що Буран-Негабарит відповів проходом по флангу Кошуби Віталія завершився ударом вище воріт.

Середина другого тайму не була такою результативною як сама кінцівка матчу. Команди розмінялись кількома фолами та гострими моментами в матчі. Хочеться відмітити дальній удар Дацюка Романа на 11 хв другого тайму. І це тільки був початок для зливи голів та емоцій. Кінцівка матчу, а саме останні 3 хв в матчі вирішили хто із суперників був сильнішим. На 17 хв другого тайму вийшовши на заміну і дебютувавши в складі команди Буран-Негабарит Ворона Андрій робить результат в матчі (4-3). 18 хв матчу красивим дальнім ударом майже з центра поля капітан команди Бобилєв Володимир робить рівновагу в матчі (4-4). А вже його співвітчизники по команді за 1 хв до кінця зустрічі, а саме після розіграшу кутового Яцина Михайло виводить команду Шанс-Авто вперед. А за 17 секунд до кінця зустрічі той самий Яцина Михайло ставить крапку в цьому матчі (6-4) на користь команди Шанс-Авто.