Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
14-10-2011

Єремєєв винен ковельським селянам 1,5 млн грн

Голова Ковельської райдержадміністрації Іван Смітюх провів нараду з розгляду питання: про виплату заборгованих коштів сільськогосподарським підприємствам за здане молоко ВАТ «Ковельмолоко». Нарада пройшла за участю заступника голови райдержадміністрації, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валерія Потапчука, керівників сільськогосподарських підприємств, представників ВАТ «Ковельмолоко», окремих начальників управлінь, відділів райдержадміністрації. Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації.

Керівник виконавчої влади району окреслив ситуацію, яка склалася в районі щодо проведення розрахунків за закуплене у сільгосппідприємств та населення молоко та порушив ряд проблемних питань. Заступник директора по сировині ВАТ "Ковельмолоко” Володимир Качина проінформував присутніх про причини, які зумовили дану ситуацію. Голова райдержадміністрації Іван Смітюх висловив вимогу щодо термінової виплати заборгованості, а також безпосередньої зустрічі з власниками підприємства по питаннях врегулювання даної ситуації, обговорення стратегії подальшого розвитку ВАТ "Ковельмолоко”.

Враховуючи гостру потребу у фінансових ресурсах для проведення осінньо-польових робіт в оптимальні строки керівники сільськогосподарських підприємств вимагали від ВАТ "Ковельмолоко” проведення розрахунків за закуплене у сільгосппідприємств молоко.

Ситуація в районі, що склалася на ринку молока, на сьогодні залишається складною. Невчасні розрахунки за здане сільгосппідприємствами молоко, що розпочалися наприкінці минулого року, продовжуються. Станом на 08.10.2011 року заборгованість ВАТ "Ковельмолоко” за закуплене молоко в розрізі господарств району становить 1466 тис. грн. В приватному секторі розрахунки не проводились близько двох місяців.

В ході тривалої дискусії було досягнуто домовленості щодо поетапної виплати заборгованості: до кінця тижня сільськогосподарським підприємствам має пройти перша виплата в сумі 500 тис.грн.

kowel.at.ua/news/eremeev_

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa