Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
10-10-2011

У Ковелі побільшало банків

Банківських установ у Ковелі побільшало. Цими днями у місті відкрив своє відділення державний Укрексімбанк. Нове універсальне відділення розташувалося поблизу центральної площі навпроти міської адміністрації, за адресою: вул. Незалежності, буд. 69а/23. Про це пише «Волинь Нова».

Укрексімбанк - це універсальний банк, який займає окреме місце у фінансовій системі України. Його було створено указом Президента 1992 року як спеціалізовану установу для обслуговування зовнішньоекономічної діяльності країни. 100% акцій Укрексімбанку незмінно належить державі. Банк традиційно проводив експортно-імпортні операції, виступав фінансовим агентом уряду, обслуговував компанії й організації державного сектору та великих корпоративних клієнтів. Нині він надає комплексний сервіс для юридичних осіб, і в той же час став значно ближчим приватним підприємцям, середньому бізнесу та населенню.

Укрексімбанк недарма вважається одним з найнадійніших українських банків, у тому числі й міжнародними інвесторами. Він один з небагатьох, що проходить процедури рейтингування відразу в двох міжнародних рейтингових агентствах: Moody's Investors Service та Fitch Ratings. У липні агентство Fitch поліпшило прогноз рейтингу Укрексімбанку до «Позитивного». Рейтинг стійкості Укрексімбанку є одним з найвищих серед українських банків та відображає високий рівень капіталізації, стабільні джерела залучення ресурсів та гарну ліквідність.

Великому бізнесу державна фінансова установа надає як стандартні, так і унікальні цільові програми, серед яких спільні з ЄБРР та Світовим банком програми енергоефективності, кредитування в рамках Другого проекту розвитку експорту, фінансування за рахунок інших програм міжнародних фінансових організацій, консорціумне кредитування.

Сьогодні однією зі стратегічних цілей банку є розвиток партнерських відносин з підприємствами малого та середнього бізнесу. З початку року для цієї категорії клієнтів було впроваджено багато нових продуктів на дуже привабливих умовах. Це позики для поповнення обігових коштів, придбання транспорту, комерційної нерухомості, обладнання та інше. Вони дозволяють як задовольнити поточні потреби бізнесу, так і здійснювати довгострокові проекти. Ставки кредитування за багатьма з цих кредитів є найнижчими на ринку. Інші умови - строки, аванси, комісії, розміри фінансування - також цілком конкурентні.

Для населення Укрексімбанк пропонує іпотеку та автокредитування, широкий вибір депозитів, оформлення платіжних карток, зокрема преміум-класу, операції з банківськими металами та багато інших сучасних банківських продуктів та послуг. Споживачі, які цінують технологічність, охоче користуються повноцінним Інтернет-банкінгом, що дозволяє не тільки переглядати свої рахунки, а й оперативно проводити платежі - наприклад, оплачувати комунальні послуги або здійснювати грошові перекази.

В Укрексімбанку запевнили, що готові співпрацювати з усіма, хто зацікавлений в отриманні якісних фінансових послуг державного банку, брати участь в актуальних програмах економічного розвитку міста та регіону. «Потужна ресурсна база, забезпечена різноманітними джерелами - коштами міжнародних фінан сових організацій, депозитами громадян та підприємств України тощо, дозволяє Укрексімбанку надавати ефективну кредитну підтримку корпоративному, державному, муніципальному сектору, а також приватним підприємцям та громадянам. Спектр обслуговування - максимально широкий: від послуг населенню та малому бізнесу до найскладніших фінансових програм», - зазначила член Правління - заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська.
kowel.at.ua/news/u_koveli_pobilshalo_bankiv/2011-10-06-1866

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa