Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-09-2011

У Ковелі бачили «драконів»

На Волині популяризуватимуть унікальний вид спорту драгонбот – веслування на човнах «Дракон». За цю справу взялася Волинська федерація з веслування на човнах «Дракон», президентом якої є неодноразовий чемпіон з цього виду спорту Андрій Шевчук, і клуб «Західний вітер», який очолює Леонід Цимбалюк. Про це ЗІКу повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

25-28 серпня команда «Західний вітер» під прапором Волинської федерації з веслування на човнах брала участь у чемпіонаті Європи з драгонботу в Києві. Членами команди стали представники з усієї України. Результат перевершив сподівання: команда зайняла перше місце у дистанції на 2 тисячі метрів, друге місце – на 200 метрів, третє – на 500 метрів, тобто виборола і золото, і срібло, і бронзу чемпіонату, гучно заявивши про себе на всю Європу.

Команда «Західний вітер» висловлює вдячність за підготовку спортсменів заслуженому тренеру України Федору Семенюку та майстру спорту міжнародного класу Ігорю Верчуку, особлива подяка керівнику Волинського управління Всеукраїнської Спеціальної Колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Станіславу Куренді, а також Луцькій міській раді – за інформаційну підтримку.

Участь у змаганнях взяли 42 команди у складі 1600 спортсменів з 12 країн Європи.

Перемога стала поштовхом до того, щоб почати популяризувати веслування на човнах «Дракон» у Волинській області та у Луцьку зокрема і вивести цей вид спорту на більш високий рівень, у тому числі поширюючи інформацію про нього.

З цією метою 25 вересня 2011 року на Ковельському водосховищі відбудуться міжнародні змагання з веслування на байдарках та каное і показові веслування на човнах «Дракон» за участі спортсменів з України та сусідніх держав, присвячені Дню машинобудівника. Організатори запрошують на захід всіх охочих: і професіоналів, і аматорів. Саме під час показових змагань можна буде і спостерігати за участю чотирьох команд у турнірі, і спробувати себе у цих видах спорту, і поспілкуватися з членами Волинської федерації з веслування на човнах «Дракон». Але головна мета організаторів змагань – залучити різних людей до занять драгонботом, а також надати корпоративного духу цьому виду спорту.

Леонід Цимбалюк переконаний, що веслування на човнах «Дракон» – «це не лише командний і соціальний спорт, а й діловий, корпоративний спорт, який може бути цікавим для багатьох людей в сучасному світі». «А ще цей вид спорту не лише видовищний для глядачів, а й дуже корисний для учасників, адже учить працювати в команді і приносить просто неймовірні відчуття азарту», – розповів Андрій Шевчук.

У планах Волинської федерації з веслування на човнах «Дракон» та клубу «Західний вітер» – участь у змаганнях з драгонботу у Празі цього року та у чемпіонаті Європи 2012 року у Лондоні.

Довідка ЗІКу.

«Дракон» – велике 20-місне каное, яке має голову дракона й хвіст. Спереду сидить барабанщик, який б’є у великий барабан, задаючи ритм греблі для всього екіпажу. Двадцять гребців працюють веслами, сидячи на спеціальних сидіннях, по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич, чиє завдання – керувати великим стерновим веслом, закріпленим у спеціальному кочеті на кормі.

Драгонбот (офіційна назва спорту), походить від назви човна «Дракон». Офіційні змагання проводяться на 20-місних човнах на дистанціях 200, 500, 1000 і 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному (мікст) класах.

Історія цього виду спорту почалась понад 2000 років тому у Китаї. Сьогодні в Азії та Європі веслуванням на «Драконах» займається близько 150 мільйонів людей.
kowel.at.ua/news/

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa