Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
09-09-2011

Ковель: У містіі знову підвищили плату за воду. І не тільки

Сталося це на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Вже ввійшло у звичку міських чиновників при формуванні порядку денного засідання питання стосовно підняття тарифів чи то на воду, чи то на інші комунальні послуги, прописувати у числі останніх і голосувати без будь-якого на те обговорення. Так поспіхом, на швидкоруч пройшло й питання «Про скорегування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення». І вже з 1 листопада жителів міста поставлять перед фактом, коли у їхніх квитанціях для оплати з’являться більші суми ніж зазвичай. До речі, попереднє підняття тарифів на воду відбулося зовсім недавно у квітні місяці цього року. 

Тепер ціни знову підскочили. У процентному відношенні - більш ніж на 10 відсотків. Приміром, якщо людина, яка встановила лічильник обліку, платила 6,04 за використаний куб води, то за новими розцінками має розкошелитися на 6 гривень 37 копійок. Жителі будинків з централізованим гарячим постачанням викладуть 55 гривень 23 копійки за людину, а ті, що проживають в квартирах, де встановлені газові колонки, платитимуть 36 гривень 82 копійки за людину і так далі. Нові тарифи будуть введені в дію з 1 листопада. 

Так само поспіхом було затверджено ще одне важливе рішення стосовно підняття тарифів. Цього разу Ковельське комунальне підприємство «Добробут» попрохало у членів виконкому переглянути у сторону збільшення тарифи на послуги по захороненню твердих побутових відходів. Останні, не довго думаючи, одноголосно підтримали прохання комунальників і скорегували тарифи, які останнього разу були переглянуті в кінці минулого року. Нові розцінки набувають чинності з 1 листопада. 

Говорили цього дня й про готовність комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. Доповідач, начальник відділу комунального господарства Олександр Балак дав негативну оцінку підготовчій роботі керівників комунальних служб. Чимало критики прозвучало на адресу обох начальників ремонтно-житлових підприємств.
Дісталося на горіхи й начальнику комунального підприємства «Добробут» Михайлу Сидоренку. 

Ще його сварили за те, що він мало заготовив піску лише 100 тонн, а потрібно як мінімум півтори тисячі тонн, мовляв, не буде чим зимою посипати засніжені пішохідні доріжки та автомобільні траси. Слово за слово і дійшло до того, що Олег Кіндер пообіцяв звільнити кожного керівника комунального підприємства, якщо вони не виконуватимуть узяті на себе зобов’язання. Перші результати перевірки він очікує отримати вже на наступному засіданні виконкому.

prokovel.com/kovel-978.html

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa