Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
07-09-2011

Ковель: У місті пожежники хочуть закрити ринок

Ковельські пожежники заявляють, що заборонять діяльність одного з міських ринків Ковеля через критичну ситуацію з порушенням правил протипожежної безпеки.

Про це повідомив інспектор ВДПН Ковельського РУ УМНС України в Волинській області Олександр Місюра.

«В переважній більшості питанню пожежної безпеки на наших ринках приділено мінімум уваги», - вважає начальник відділу державного пожежного нагляду Ковельського РУ У МНС України в Волинській області – Володимир Войтанік

Пожежники звертають увагу, що 30 травня в Подільському районі Києва на ринку «Виноградар» пожежа знищила 56 торгівельних павільйонів з товаром побутового вжитку на площі 1000 кв.м. Збитки становлять мільйони доларів.

Найчастіші причини таких пожеж - порушення правил пожежної безпеки, кажуть пожежники.

Начальник відділу державного пожежного нагляду Володимир Войтанік стверджує, що ситуація з протипожежним станом на ринках Ковеля – далека від допустимих норм.

Відтак з огляду на вкрай незадовільний протипожежний стан найближчим часом припинить функціонувати госпрозрахунковий привокзальний ринок Ковеля. Ситуація тут – критична, кажуть пожежники.

Велика кількість торгових точок встановлені впритул до капітальних споруд. У випадку пожежі в будь-якому із цих павільйонів або ж у будівлі під'їхати пожежною технікою буде неможливо А загальна кількість споруд набагато перевищує норму.

Міська влада та адміністрація ковельського ринку неодноразово були поінформовані про небезпечний протипожежний стан та отримували вказівки щодо його поліпшення.

Адміністрація ринку отримала попередження, відбулася штрафами, але змін не сталося, - стверджують пожежники.

Зокрема, пропонувалося виділити територію в межах Ковеля, куди б перенесли павільйони, що розташовані всупереч протипожежним правилам, розробити проектно-кошторисну документацію і дотримуватися її. Ця проблема розглядалися також на комісіях техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Але усі спроби навести порядок успіхом не увінчалися.

Тим часом виростали нові кіоски та контейнери без будь-яких дозволів та погоджень, а адміністація ринку продовжувала ігнорувати протипожежні приписи.

Тому задля безпеки відвідувачів та збереження матеріальних цінностей подальше функціонування привокзального ринку Ковеля буде припинено, - повідомили у Ковельському РУ УМНС України у Волинській області.

Подібні труднощі більшою чи меншою мірою характерні для багатьох ринків, - кажуть пожежники. Однією із найбільш важливих проблем є дотримання визначених розмірів проїздів, проходів і протипожежних розривів на торговельних периметрах. Ця проблема є цілком закономірним наслідком того, що при будівництві та реконстукції не були розроблені і погоджені з органами ДПН схеми розташування павільйонів.

Як гриби після дощу, виростають на люках пожежних гідрантів, впритул до капітальних будівель та споруд торговельні намети, кіоски. А у випадку лиха дістатися до джерел водопостачання практично неможливо. Безконтрольно встановлюється торговельне обладнання, відсутні вільні евакуаційні проходи на ринках.

Окрім того, скрізь порушується заборона паркувати транспортні засоби при в'їздах на територію та на евакуаційних шляхах, а також на відстані менше 10 метрів від зовнішніх стін будівель і споруд.

www.volynnews.com/news/extreme/u_koveli_pozhezhnyky_khochut_zakryty_rynok_fot

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa