Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
28-07-2011

Туристи похвалили Дружиновича

Волинський туристичний клуб «Ми» має свого ідейного наставника - Сергія Дружиновича з міста Ковеля. Табір уже восьмий рік розташовується у мальовничому куточку поліської природи - поблизу села Миляновичі Турійського району. Вразили умовно створена Січ, піднятий український стяг, великі військові намети, польова кухня, тепла атмосфера.

Дітлахи навперебій діляться враженнями про перебування в таборі. Діана Чинча з Володимира-Волинського - єдина дівчинка цієї зміни, зізнається:

- Рукопашний бій та бойовий гопак - це й мої бойові мистецтва. Щороку з нетерпінням чекаю таборування. Адже у нашому місті також працювала ця секція, але, на жаль, у зв'язку з від'їздом тренера вона закрилась. Тому для мене це єдина можливість потренуватися, вдосконалити себе, здати нормативи.

А Сергій Смаль працює інструктором-кухарем в цьому таборі вже шостий рік. Своє бажання займатися українськими бойовими мистецтвами нині вдосконалює у Львівському національному університеті фізичного виховання.

На закриття першої та відкриття другої зміни приїхав старший викладач Львівського національного університету фізичного виховання, президент Всеукраїнської федерації рукопаш гопак Микола Величкович, який пояснює:

- Слово «рукопаш» згадується у ХІVст. Це поєдинок двох озброєних або неозброєних воїнів. Гопак - бойове мистецтво, в якому відпрацьовувалися елементи танцю. У нашому університеті з 1999 року готують фахівців з українських національних бойових мистецтв. Я займаюся цим близько 22 років. Зараз наші освітні установи починають цікавитися різновидами українських бойових мистецтв. Ми представляли нашу державу на міжнародному форумі у Південній Кореї «Спорт для всіх», в якому брали участь 103 країни. Іноземці дуже зацікавилися нашим гопаком.

Сергій Дружинович, голова МГО молодіжного фонду «Наше майбутнє», який вже восьмий рік організовує табори, підсумовує:

- Щороку я бачу в дітях зміни на краще. Вони приходять до нас займатися в один з ковельських спортзалів. Вартість путівок у табір здешевлюємо за рахунок спонсорів та державних структур. Відчути дух козачат можуть всі бажаючі від 10 до 18 років.

А підтримують національно-патріотичне таборування благодійний фонд Івана Омелянюка «Майбутнє Волині», управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації (на жаль, з кожним роком все меншою сумою коштів) та інші спонсори.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa