Волинський туристичний клуб «Ми» має свого ідейного наставника - Сергія Дружиновича з міста Ковеля. Табір уже восьмий рік розташовується у мальовничому куточку поліської природи - поблизу села Миляновичі Турійського району. Вразили умовно створена Січ, піднятий український стяг, великі військові намети, польова кухня, тепла атмосфера.
Дітлахи навперебій діляться враженнями про перебування в таборі. Діана Чинча з Володимира-Волинського - єдина дівчинка цієї зміни, зізнається:
- Рукопашний бій та бойовий гопак - це й мої бойові мистецтва. Щороку з нетерпінням чекаю таборування. Адже у нашому місті також працювала ця секція, але, на жаль, у зв'язку з від'їздом тренера вона закрилась. Тому для мене це єдина можливість потренуватися, вдосконалити себе, здати нормативи.
А Сергій Смаль працює інструктором-кухарем в цьому таборі вже шостий рік. Своє бажання займатися українськими бойовими мистецтвами нині вдосконалює у Львівському національному університеті фізичного виховання.
На закриття першої та відкриття другої зміни приїхав старший викладач Львівського національного університету фізичного виховання, президент Всеукраїнської федерації рукопаш гопак Микола Величкович, який пояснює:
- Слово «рукопаш» згадується у ХІVст. Це поєдинок двох озброєних або неозброєних воїнів. Гопак - бойове мистецтво, в якому відпрацьовувалися елементи танцю. У нашому університеті з 1999 року готують фахівців з українських національних бойових мистецтв. Я займаюся цим близько 22 років. Зараз наші освітні установи починають цікавитися різновидами українських бойових мистецтв. Ми представляли нашу державу на міжнародному форумі у Південній Кореї «Спорт для всіх», в якому брали участь 103 країни. Іноземці дуже зацікавилися нашим гопаком.
Сергій Дружинович, голова МГО молодіжного фонду «Наше майбутнє», який вже восьмий рік організовує табори, підсумовує:
- Щороку я бачу в дітях зміни на краще. Вони приходять до нас займатися в один з ковельських спортзалів. Вартість путівок у табір здешевлюємо за рахунок спонсорів та державних структур. Відчути дух козачат можуть всі бажаючі від 10 до 18 років.
А підтримують національно-патріотичне таборування благодійний фонд Івана Омелянюка «Майбутнє Волині», управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації (на жаль, з кожним роком все меншою сумою коштів) та інші спонсори.