Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-05-2011

10 сесія Ковельської ради тривала півтори години

Народним обранцям міста вистачило лише півтори години, щоб розглянути та проголосувати за десять питань порядку денного 10 сесії Ковельської ради. З усього було видно ґрунтовну підготовчу роботу постійних депутатських комісій. Різнобій у думках викликало лише кілька питань із земельного блоку. Так, зокрема, депутат Юрій Оксенюк помітив недоопрацювання відповідних служб щодо підготовки документів, які згодом й отримали члени комісії регулювання земельних відносин та містобудування, стосовно можливого надання громадянці Ковелі пані Тетяні дозволу на складання проекту землеустрою. 

Головуючий Олег Кіндер висловив своє невдоволення роботою причетних до підготовки даного питання служб виконавчого комітету міської ради, які надали усі позитивні висновки щодо можливого будівництва житла та господарських споруд по вулиці Шевченка, і розпорядився провести службове розслідування. 

До повного з’ясування усіх обставин по цій справі депутати направили питання на доопрацювання. А далі вже все пішло, як то кажуть, як по маслу. Своєю згодою народні обранці підтвердили передачу Ковельської рятувальної станції, яка належала комунальної власності міста, на баланс обласного Річкового координаційного аварійно-рятувального центру. А ще дозволили комунальному підприємству «Добробут» взяти овердрафтовий кредит в одному із банків на суму 65000 гривень. Для інформації: овердрафт відрізняється від звичайного кредиту тим, що для погашення заборгованості спрямовуються всі суми, що надходять на рахунок клієнта. Цей кредит короткостроковий, тому підприємство його планує погасити за два роки. 

Протягом півторагодинної роботи депутати ще ознайомилися з інформацією начальника фінансового управління Валентини Романчук щодо виконання міського бюджету за перший квартал поточного року. Доповідачка зауважила, що за цей період виконання склало 103,2 відсотка. Зокрема, зафіксоване стовідсоткове надходження податків, зборів та інших платежів до загального фонду бюджету, до спеціального фонду – 146,5 відсотка, до бюджету розвитку майже 100 тисяч гривень. А, щоб забезпечити своєчасне фінансування захищених статей видатків, було взято в органах Державного казначейства безпроцентну позику.
Десята сесія міської ради закінчила свою роботу на ліричній ноті – мера міста Олега Кіндера колеги привітали з появою на світ другого онука. Дитина народилася сьогодні вранці. 

Про Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa