Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
18-04-2011

У Луцьку судять ковельського ветеринара-«рецидивіста»

Справа ветеринара Миколи Р. із села Старі Кошари Ковельського району, який видавав «липові» довідки, поневіряється у судах не один рік: на часі – розгляд її в апеляційному суді Волинської області. Знаючи ледь не напам’ять паспортні дані людей – на посаді він працює більше 30 років, – які тримають чи тримали колись солідне домашнє господарство, цим користувався, – пишуть «Волинські новини».

У ветеринарних довідках, за якими до нього нібито приходили підприємці, він «приписував» тварин домашнім господарствам за «довільним» принципом.

Як показала перевірка документів сільрад, нерідко у людей навіть не було таких тварин, які вони нібито «здавали» заготівельникам. Підтвердили це й самі селяни.

Крім того, не завжди підприємці та заготівельники знали, що «брали» на забій тварин, які значилися у довідках, виданих ветеринаром із Старих Кошар.

«Я з ним особисто декілька разів спілкувався. Видно, у цієї людини немає іншого виду заробітку, як продавати липові довідки, не думаючи про те, які можуть бути наслідки, – розповів Ковельський міжрайонний прокурор Сергій Масалов. – М’ясо невідомого походження може потрапляти й у шкільні їдальні, у дитсадки. І не обов’язково, вам про це скаже будь-який лікар, що хвороба від вживання неякісної їжі проявиться одразу. Вона може нагадати про себе набагато пізніше, і ми часто лікуємось, самі не знаючи від чого».

Вперше Миколу Р. притягнули до відповідальності ще у 2006 році. Проте Ковельський міжрайонний суд закрив справу у зв’язку з «дієвим каяттям підсудного».

Тобто чоловік щиросердно визнав свою вину і заприсягся, що більше такого не повториться.
Проте менш ніж через півтора року Микола Р. знову опинився у суді з тією ж проблемою. Цього разу Феміда виявилася суворішою і призначила чоловікові покарання у вигляді двох років позбавлення волі, але умовно.

І цього разу Микола Р. щиросердно покаявся й визнав свою вину.

Іспитовий термін так і не минув, а Ковельська міжрайонна прокуратура у 2008 році знову порушила кримінальну справу відносно старокошарівського ветеринара.

Місцевий суд чомусь забув про іспитовий термін і покарав Миколу Р. штрафом у 850 гривень.

З таким вироком прокуратура погодитись не могла й звернулася до Апеляційного суду Волинської області. Тяганина триває й досі.

На початку 2011 року Ковельський міськрайонний суд виправдав Миколу Р., не побачивши у його діях злого умислу.

Змінив свої свідчення і старокошарівський ветеринар, який на початкових стадіях слідства завжди визнавав свою провину і щиро каявся.

Нині він просто посилається на те, що наплутав з документами через великий обсяг роботи. Незабаром відбудеться черговий раунд судових баталій.

«Коли Миколу Р. судили за перші злочини, то відповідальність була скромна, і він з цим мирився. А коли після чергового суду зрозумів, що отримає покарання у вигляді реального позбавлення волі, задіяв усі можливі важелі впливу, домігся скасування стосовно себе обвинувального вироку, – коментує Масалов. – Коли двічі суд засуджує одну й ту ж людину і визнає її винною в скоєнні злочину, коли все всім у справі відомо, а інший суддя виправдовує цю людину, посилаючись на ті самі обставини, докази, свідчення, то щось не так у суді. Але я знаю, що в апеляційному суді Волинської області є висококваліфіковані фахівці і вони в змозі поставити крапку в цій історії». 


Ковельська правда

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa