Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
18-03-2011

На Ковельському хлібокомбінаті знають, як знизити ціну на хліб

Не так ще давно український уряд розмірковував над тим, де взяти гречаної крупи, щоб накормити народ. А вже сьогодні ламає собі голову над іншою дилемою: як здешевити виробництво хліба і завдяки чому зменшити ціну на цей основний щоденний товар та забезпечити українців недорогим борошном. Директор Ковельського хлібокомбінату Василь Римарчук запевняє своєї споживачів, що перебоїв з постачанням хліба не буде, ціна якого зросла лише на кілька копійок, на відмінну від інших регіонів держави. 

Підприємство працює у звичному режимі та видає «на гора» в середньому до 25 тисяч тонн хлібобулочних виробів. Основними критеріями співпраці пекарів зі своїм покупцем Василь Михайлович називає порядність та повагу. А ще розповідає про дієвий і вже перевірений роками метод здешевлення хліба від посіву та збирання вирощеного власного врожаю колоскових до випічки та реалізації хліба і булочних виробів. 

В цьому році під посів хліба підприємство планує розширити площі до трьох тисяч гектарів. Землі вони орендують. Звісно ж на ціну першочергового товару впливає й вартість газу, тому, - акцентує Василь Римарчук, - цей вид палива вони використовують лише у виробництві, а опалення приміщення здійснюють за рахунок отриманої теплової енергії від спалювання дров, торфобрикету. 

Завдяки зекономленим, заробленим власними мозолями, грошам, плідній співпраці з банками, на підприємстві постійно ведеться заміна вже застарілого обладнання на нове більш сучасне, економічно вигідне при використанні. 

Окрім цього, за останні кілька років на Ковельському хлібокомбінаті встановили новітні машини-автомати для замішування, розподілу тіста. Запустили у виробництво сучасну піч для випічки булочних виробів, у планах на майбутнє – придбати ще одну таку пекарську машину. Навели марафет фасаду приміщення, упорядкували цехи, де замінили підлогу, підлатали дах. А ще в кінці минулого року відкрили новий цех по виробництву кондитерських виробів. Над розширенням виробництва керівництво хлібокомбінату працювало аж два роки. Тепер гордиться власним дітищем. 

Усі солодкі витвори хлібокомбінатівських кулінарів можна придбати у фірмовому магазині підприємства, який знаходиться поряд зі швейною фабрикою. До речі, термін придатності смачного наїдку лише кілька днів. І це вже є підтвердженням того, що у виготовленні тортів й справді використовують натуральні інгредієнти.
На підприємстві нині працює 250 чоловік. А у всьому хлібному комплексі комбінату задіяні вдвічі більще людей, середня зарплата яких з початку цього року становить трохи більше двох тисяч гривень. 

Після такого позитивного огляду може здатися, що на Ковельському хлібокомбінаті проблем немає. Але це не так, - запевняє його директор. Просто проблеми тут навчені вирішувати усі гуртом і про те, що вони колись існували, більше не згадувати.


За інфоррмацією сайту Про Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa