Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
28-02-2011

Клімчук не дотримався обіцянки, - Кіндер

Прокуратура відкликала протест на рішення Ковельської міської ради, яким 30 грудня торік дозволили майже чотирьом десяткам громадян складати проекти землеустрою щодо відведення безоплатно у приватну власність земельних ділянок по 800-1000 квадратних метрів. Про це в коментарі ЗІКу розповів мер Ковеля Олег Кіндер, - пише ВІП.

Олег Кіндер розповів: «Протест відкликаний на скандальне рішення про виділення земельних ділянок. Це по статті у «Волинь нова» про земельний дерибан».

Мер Ковеля переконує, що це рішення міськради «зупинив по процедурі».

«Я зупинив у зв’язку з тим, що не було дотримано процедур, а ми говорим по суті самого рішення. Тому що я був звинувачений з начальником відділу Держкомзему в місті Ковелі Логвіновим в частині тій, що «він готовить рішення, а я лобіюю». Тоїсть мова йде за дерибан землі. Тепер ми говорим: «Давайте, пройшов час». Прокуратура перевіряла, винесла зразу протест, потім забрала, бо безпідставний протест», – переконує він.

Мовляв, рішення міськради, як такого, не було, тому що градоначальник його ветував.

«А тепер ми говоримо за те, що було визначено: начальник відділу (очільник відділу Держкомзему у Ковелі Логвінов, – ВІП) буде звільнений. Було заявлено раз, другий раз, третій раз, там п’ятий раз. Людина працює, всьо нормально. Підстав немає його звільняти», – сказав Ковельський міський голова.

Більше того, переконує Олег Кіндер, Логвінова навіть не відстороняли від виконання службових обов’язків.

Нагадаємо, земельний скандал у Ковелі голова Волинської ОДА охарактеризував так: «Це ж треба додуматися – 38 інвесторів по 800 гривень скинулися і захопили собі землю. Нормально, да?.. Земля б могла коштувати приблизно 3 мільйона 800 тисяч. Це – злочин»,.

За словами Клімчука, ковельські завали мав розгрібати «серйозний боєць з Луцька». «Я поставив завдання – жодного проекту рішення місцевої ради щодо відведення землі державні земельники віднині не готують. Ваша робота – контролювати», – зазначив голова адміністрації.

«Тому не буде таких випадків як у Ковелі, коли пан Логвінов (начальник відділу Держкомзему у місті Ковелі Вадим Логвінов, – ВІП) готує, а пан Кіндер (міський голова Ковеля Олег Кіндер, – ВІП) лобіює. А потім один на одного пальцями показують», – додав глава ОДА.

А на шпальтах газети «Волинь нова» губернатор Борис Клімчук минулого тижня пообіцяв, що Вадима Логвінова таки звільнять: «Не знаю, де він буде працювати після того земельного скандалу, про який писала обласна преса, але ми його звільнимо. Далі - його проблеми. Я - не бюро з працевлаштування для недбайливих чиновників. Державні «земельники» повинні займатися контролем, а не бути «на побігеньках» у мера чи голови райдержадміністрації. Якщо рішення по земельній ділянці для помічника прокурора чи кума мера незаконне, то чесного чиновника ніхто не заставить поставити під ним свій підпис. У Ковелі все відбувалося на очах у громади. Тут нема ні моралі, ні совісті, ні честі. Добре, що не змовчала громадськість і преса. Хотілося, щоб це стало добрим уроком для Олега Кіндера».


За інформацією сайту Ковельська Правда

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa