cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

МІСЬКІ НОВИНИ
25-02-2011

Золотий дубль ковельчан

Чемпіон Волинської області та володар Кубка Волинської області – цими двома трофеями відтепер володіє одна команда – «Шанс-Авто» з Ковеля. У вирішальному матчі другого за престижем обласного змагання у серії післяматчевих пенальті ковельчани здолали «Вотранс-ЛСТМ». Це був найцікавіший матч сезону.

Тільки-но Ігор Кедик («Вотранс-ЛСТМ») на 10-й хвилині відкрив рахунок, як «шансівець» Тарас Прислупський відновив паритет. А вже за кілька комбінацій Дмитро Жовтун вивів ковельчан вперед, змусивши «вотрансівців» знову йти усіма силами в атаку та шукати щастя біля воріт Юрія Колодюка. Вдалося це на 19-й хвилині Леоніду Єфремову, який пробив ворота суперників та виконав свій фірмовий кульбіт. А коли за кілька секунд до перерви свою команду вперед вивів Дмитро Перванчук, настала черга хвилюватися ковельчанам – 3:2.

Ще більше засмутилися гості обласного центру, коли Олександр Курінов на 28-й хвилині зробив рахунок 4:2. І ось тут про себе нагадав капітан «Шанс-Авто» Володимир Бобилєв, який до цього лише роздавав паси та шукав нагоду пробити. Така можливість прийшла на 30-й хвилині і лідер ковельчан не схибив. Представники міста залізничників влаштували справжню карусель біля воріт «Вотранс-ЛСТМ», але у відповідь отримали гострі контрвипади. І, нарешті, на 35-й хвилині Роман Волох таки зрівняв рахунок, а за той час, що залишався до фінальної сирени, більше голкіпери помилок не припускалися.

Футбольна лотерея – річ непередбачувана. Тут все вирішує один промах, який, зрештою, і став фатальним для «Вотранс-ЛСТМ». Після перших чотирьох ударів команди не зуміли виявити кращого, зупинившись на рахунку 3:3. І ось тут президент ковельчан Олександр Мороз зробив, як потім виявиться, головне рішення дня – замінив голкіпера Юрія Колодюка на Дмитра Дувакіна. Спочатку він парирував сьомий за чергою постріл лучанина Ігоря Чорнухи, а потім і сам пробив з «точки» свого візаві Юрія Волошина.

Тож, з рахунком 9:8 перемогли ковельчани і стали володарями Кубка Волині з міні-футболу.