Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
22-12-2010

Привітали міліціонерів

Своє професійне свято відзначили працівники органів внутрішніх справ. В урочистостях, що відбулися в Народному домі «Просвіта», взяли участь представники влади міста й району, керівники силових структур, підприємств, установ та організацій, ветерани служби. Винуватці свята отримали велику кількість вітань і подарунків від представників різних галузей. А пояснення цьому одне - робота міліції пов’язана з охороною об’єктів, забезпеченням правопорядку, дотриманням законності. 

А отже, працівники органів внутрішніх справ причетні до роботи усіх сфер життєдіяльності міста та громади. Начальник Ковельського міського відділу УМВС У Волинській області, полковник міліції Микола Дубій привітав колектив зі святом, відзначивши досягнення ковельських міліціонерів, підвищення їх професійної майстерності, добре налагоджену профілактичну роботу, співпрацю з іншими правоохоронними структурами. 

Ряд правоохоронців з нагоди свята та за професійне виконання своїх службових обов’язків отримали нагороди - Медалі «За відзнаку в службі» різних ступенів, від міського відділу УМВС У Волинській області були вручені премії та Подяки. В якості особливого виду заохочення фото кількох місцевих міліціонерів поповнять Дошку пошани обласного управління. 

Впродовж багатьох років вдається знаходити порозуміння і співпрацювати органам місцевого самоврядування з Ковельським міського відділом внутрішніх справ. Заступник міського голови Ігор Прокопів вручив Подяки одинадцяти представникам органів внутрішніх справ за сумлінне виконання службових обов'язків, професіоналізм, особистий внесок в зміцнення законності і правопорядку. Від імені міського голови Олега Кіндера висловив щиру вдячність працівникам міліції за допомогу і сприяння в організації загальноміських заходів, забезпечення громадського порядку в місті. Ігор Прокопів також зазначив, що налагодження стосунків міліції з міською владою, заснованих на довірі, співпраці і баченні спільної мети – безпеки ковельчан, одне з найважливіших завдань в щоденній роботі. 


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa