Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
17-12-2010

Про обмеження торгівлі алкогольними напоями в нічний час

Про дотримання правопорядку в районах діяльності розважальних закладів та магазинів, що працюють в нічний час та торгують алкогольними напоями йшлося на нараді при міському голові. Окрім представників влади міста та керівників структурних підрозділів виконавчого комітету, в нараді взяли участь правоохоронці, власники, керівники та представники розважальних закладів та магазинів. 

Міський голова Олег Кіндер охарактеризував стан дотримання правопорядку в місті. Начальник сектору охорони громадського порядку Віталій Ладчук доповів про роботу працівників міліції в частині дотримання правопорядку на вулицях міста. Висловив занепокоєння органів міліції діяльністю окремих закладів торгівлі, нічних клубів, барів, ресторанів, які працюють в нічний час, торгують алкогольними напоями і сприяють порушенню громадського порядку на вулицях міста. Зокрема, ознайомив присутніх з аналізом здійснених правопорушень в районах діяльності нічних клубів «КІНО» та «АРКАН», кафе «Берізка», магазинів «Явір» та «Сяйво». Зауважив, що щороку збільшується ріст адміністративних правопорушень, які вчиняються в стані алкогольного сп’яніння. 

Так, за 2010 рік в порівнянні з минулим 2009 роком притягнуто за статтею 178 КУпАП (поява та розпиття алкогольних напоїв в громадському місці) – 1185 проти 893 громадяни, за ст.. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) – 389 проти 316, за ст. 185 КУпАП (непокора працівникам міліції) – 96 проти 67.
Головний лікар МТМО Олег Самчук поінформував присутніх про роботу медичного персоналу за надання допомоги громадянам в стані алкогольного сп’яніння та потерпілим після різних випадків правопорушень. 

Міський голова зачитав подання начальника Ковельського МВ УМВС України у Волинській області полковника міліції Миколи Дубія з проханням обмежити режим роботи до 22.00 години всіх закладів торгівлі і ресторанного господарства, зокрема й розважальних закладів, які працюють у нічний час та здійснюють продаж спиртних напоїв. 

Мешканці прилеглих до нічного клубу житлових будинків висловили глибоке занепокоєння байдужим ставленням працівників міліції до непоодиноких випадків порушень правил громадського порядку під вікнами будинку. Акцентували увагу на проблемі нічних «дискотек» з припаркованих автомобілів.
Олег Кіндер запропонував власникам розважальних закладів та нічних магазинів подати свої пропозиції щодо вирішення проблем з даного питання. 

За результатами наради було прийнято рішення підготувати проект рішення виконавчого комітету про зміну режимів роботи розважальних закладів та закладів торгівлі, що працюють в нічний час та торгують алкогольними напоями. А також підготувати необхідні документи (як регуляторний акт) щодо обмеження торгівлі алкогольними напоями в нічний час.


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa