Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
15-12-2010

Залучення студентської молоді до громадського життя міста

 Про активізацію співпраці середніх спеціальних навчальних закладів з міською владою йшлося на нараді із заступниками директорів з виховної роботи, яку провів заступник міського голови Ігор Прокопів. Начальник відділу сім'ї та молоді Ніна Шум, начальник відділу культури і туризму Валентина Шафета звернулись з проханням щодо участі студентів в загальноміських заходах. У медичному коледжі, промислово-економічному коледжі ЛТДУ, ПТУ-5 та Ковельському професійному ліцеї найближчим часом заплановані концерти. 


Це дасть змогу ближче познайомити учнів з культурним життям міста та зацікавити молодих людей у подальшій співпраці, участі в діючих мистецьких колективах. У культурно-просвітницькому центрі, історичному музеї постійно проходять різноманітні виставки, презентації, зустрічі. Саме заступники з виховної роботи і мають інформувати учнів про подібні заходи, популяризувати їх та залучати до безпосередньої участі. 

Начальник відділу фізкультури і спорту Віталій Волосюк подякував всім за хорошу підготовку команд до загальноміських змагань, за розуміння та співпрацю. Але прикро, що студентська молодь не відвідує спортивні секції, гуртки, що діють в місті. У кожному навчальному закладі буде розміщений стенд з інформацією про гуртки, секції, відбуватимуться зустрічі з тренерами, молоді люди будуть запрошуватись на змагання, які проходять в місті. Такі кроки, на думку начальника відділу, допоможуть залучити більше юнаків та дівчат до занять спортом. 


Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма закликала проводити роз’яснювальну та профілактичну роботу з метою недопущення правопорушень серед студентської молоді. До Нового року служба планує підготувати подарунки дітям-сиротам, дітям, які опинились в складних життєвих обставинах. 

«У медичному коледжі, промислово-економічному коледжі ЛТДУ, ПТУ-5 та Ковельському професійному ліцеї навчається близько двох тисяч учнів. Хотілося б, щоб вони активніше долучались до громадського життя міста. Ми повинні дбати, щоб діти протягом навчання не лише здобули професію, але й стали багатшими духовно та змогли реалізувати свої творчі та спортивні здібності», – підсумував на завершення розмови заступник міського голови Ігор Прокопів. 


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa