nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

 Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

     МІСЬКІ НОВИНИ
08-12-2010

Пільга у грошовій формі

Відповідно до Програми діяльності Уряду, стратегічних завдань, визначених Кабінетом Міністрів України в частині упорядкування системи надання пільг окремим категоріям громадян в країні має бути сформоване суспільство, яке утримує себе за рахунок ефективної праці та гідного рівня оплати.
Всі сьогодні усвідомлюють необхідність проведення докорінної перебудови системи соціальних пільг населення.

Волинська облдержадміністрація чітко стоїть на позиціях необхідності безумовного запровадження принципу, за яким соціальні зобов’язання держави мають формуватись винятково в рамках бюджетних можливостей, а соціальна допомога має формуватись винятково на адресній і переважно грошовій формі.
Ініціатива проведення у Волинській області експерименту з надання пільг у грошовій формі виникла не вперше.

Починаючи з 2000 року в області запроваджено готівкові виплати на придбання твердого палива та скрапленого газу, який згодом поширено на всю Україну.  Десятирічний позитивний досвід здійснення адресних виплат свідчить про можливість його поширення на інші види пільг.  
         
У зв’язку з цим Урядом підтримано проведення експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії.
Експеримент поширюється на осіб, які згідно з законодавством мають право на   пільги згідно Законів України з урахуванням   членів   їх сімей, на    яких поширюється пільга, визначених статтею 64 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік".
 
Право на пільги з оплати електроенергії у Волинській області матиме понад 132 тис. осіб.
 Дія експерименту не поширюється на осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною (оскільки таким особам пільги надаються без обмеження норми споживання).
          
Нарахування  пільги у грошовій формі здійснюватиметься щомісячно, та перераховуватиметься на особистий рахунок пільговика в банку або виплачуватиметься через підприємства зв’язку (за вибором).
Для отримання пільги у грошовій формі з оплати електроенергії особі, яка має право на відповідні пільги необхідно подати лише заяву.
         
Проведення в області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії окремим категоріям громадян забезпечить грошовими виплатами пільгові категорії громадян, сприятиме принципу соціальної справедливості, реформуванню системи надання пільг у напрямку забезпечення адресності державних соціальних допомог.
 
 Наприклад: 1. Сім’я з двох осіб( чоловік – інвалід війни, дружина- член сім’ї, на яку поширюється пільга).    Знижка плати за користування електроенергією – 100 %. Згідно постанови КМУ від 1.08 96 № 879   норма на таку сім’ю - 75 кВт.год. Тариф для міста – 0,2436 грн. Грошова норма на сім’ю складатиме 75*0,2436= 18,27 грн. в місяць.
 
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2010 року № 866 «Про проведення у Волинській області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2010 року № 354 «Про визначення та затвердження щомісячних сум грошових виплат на надання пільг з оплати електроенергії в грошовій формі у 2010 році», наказу головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС від 05.10.2010 року № 63 «Про заходи щодо проведення експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії» для реалізації заходів щодо проведення експерименту в місті організовано широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через друковані засоби масової інформації, розповсюджено буклети, оголошення, проведено виїзні засідання. 

Згідно наказу по управлінню до проведення експерименту залучені всі працівники управління, а також працівники територіального центру соціального обслуговування. Прийом громадян, що бажають отримувати пільгу в грошовій формі здійснюється щоденно без обідньої перерви, за потреби – з відвідуванням пільговика на дому. Запроваджено щоденний моніторинг кількості прийнятих від пільговиків заяв.
 
Станом на 06 грудня 2010 року управлінням праці та соціального захисту населення   прийнято та зареєстровано 2303 заяв, що становить 39 відсотків усіх пільговиків, що зареєстровані в м. Ковелі. За жовтень 2010 року виплачено   грошову компенсацію за пільгу на оплату електроенергії 183 особам в сумі 2223,24 грн. За листопад 2010 року зареєстровано 955 пільговиків, які бажають отримувати пільгу в грошовій формі, на суму 9356.08 грн.
 
 
Начальник управління праці та соціального захисту населення
Світлана Созонік
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa