Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
06-12-2010

До Міжнародного дня інвалідів

З нагоди Міжнародного дня інвалідів у стаціонарному відділенні територіального центру відбулась зустріч з представниками влади та волонтерами. Під час зібрання завідувач відділенням Марія Михайлевська зазначила: «Найдорожчий скарб для людини - це її здоров`я. Хоча повною мірою оцінюємо вартість цього скарбу, коли втрачаємо його. Але держава, місцева влада та органи соціального захисту роблять все можливе для підтримки категорії людей, які потребують відповідної допомоги». 


Заступник міського голови Ігор Прокопів, директор територіального центру Клавдія Савчук, голова міськрайонного товариства Червоного хреста Людмила Стахорська - часті гості у мешканців відділення. І цього разу вони знову прийшли з щедрими подарунками і теплими словами підтримки.
Слухачі Університету третього віку (учасники драматичного гуртка ) під керівництвом куратора мистецького факультету Марії Батраченко продемонстрували свої артистичні здібності, показавши фрагменти із повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім`я». 20 мешканцям стаціонарного відділення представниками товариства Червоного Хреста вручили набори засобів гігієни. 


* * *
До Міжнародного дня інвалідів заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Созонік, директор територіального центру Клавдія Савчук відвідали вдома сорок одиноких малозахищених інвалідів дитинства першої групи та вручили їм продуктові набори. У 25-ти одиноких людей з обмеженими можливостями побували представники товариства Червоного Хреста України і подарували набори солодощів.

* * *
З нагоди Міжнародного Дня інвалідів в громадських організаціях УТОС та УТОГ проведені збори та благодійні обіди. В дошкільних навчально-виховних закладах №6 і №7 дітям інвалідам організували «солодкі столи», конкурси малюнків «Світ моїми очима» та виставку родинних робіт «Творчість без обмежень». Для членів асоціації «Особлива дитина» проведена благодійна акція в ресторані «Лісова пісня», а для інвалідів Чорнобиля – в кафе «Любисток». Діти-інваліди та їх батьки взяли участь в спортивних змаганнях та рекреаційних іграх «Веселі старти», які відбулися за участю громадської організації «Спарта». На проведення заходів громадським організаціям була надана матеріальна допомога. 


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa