Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-12-2010

День відкритих дверей у «Реабілітаційному центрі»

Громадська організація «Реабілітаційний центр» провела День відкритих дверей. Приурочили цю подію Міжнародному Дню інваліда, який щороку відзначається 3 грудня. Програму розпочали із перегляду фільму «Дорога в життя». Це стрічка про Львівський навчально-реабілітаційний центр «Джерело». 

Вихованці гуртка «Творче коло» підготували виставку своїх робіт. Було представлено близько 100 виробів з бісеру. Відвідувачі мали змогу їх оцінити, заповнивши відповідну анкету. У цей день в «Реабілітаційний центр» завітали представники влади – секретар міської ради Михайло Гетьман та заступник міського голови Ігор Прокопів. Вони вручили кращим волонтерам організації Подяки міського голови, поспілкувались із представниками центру, оглянули виставку. З головою правління ГО «Реабілітаційний центр» Наталією Славіковою обговорили напрямки співпраці.
За сприяння міської влади було організовано солодкий стіл.


Довідка. Громадську організацію „Реабілітаційний центр” створено понад 10 років тому з ініціативи Наталії Василівни Славікової. Центр об’єднує 65 родин, в яких є інваліди. Неодноразово їх робота відзначалась владою міста й області, а також Міністерством праці та соціального захисту населення України. Вихованці Центру є переможцями та дипломантами багатьох акцій та конкурсів, спартакіад інвалідів.. 

Успішно діє при організації протягом багатьох років проект „Творче коло”, в рамках якого працюють гуртки бісероплетіння, вишивки, малювання, в яких вихованці отримують певні знання та оволодівають навичками самостійної та колективної роботи. А невеличкий танцювальний колектив „Відкриті серця”, в якому танцюють інваліди - візочники, неодноразово виступав на сценах м. Ковеля та м. Луцька. 

Організація має комп’ютери, за якими вихованці „Центру” здобувають навички комп’ютерної грамотності. Кожна дитина в „Центрі” зайнята своєю улюбленою справою, може реалізувати себе. Неодноразово вироби неповносправних майстрів були представлені на міжнародних господарчих виставках в м. Хелм (Польща), в німецьких містах Вальсроде та Барзінгхаузен, на фестивалі, присвяченому Великодню в м. Білосток (Польща). Рік тому громадська організація «Реабілітаційний центр» справила новосілля. Тепер вона знаходиться на провулку Шевченка 2а. 


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa