Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
29-11-2010

10-та річниця МГО Молодіжний фонд «Наше майбутнє»

З нагоди 10-ї річниці Волинської обласної молодіжної громадської організації Молодіжний фонд «Наше майбутнє» в культурно-просвітницькому центрі відбулась зустріч з представниками влади, громадських організацій, освітянами, учнями та студентами міста. З річницею ювілярів привітали депутати міської ради - Ігор Ткачук, Віктор Бичковський та Сергій Кошарук, від ГО «Союзу Українок» - Марія Хотинська, Оксана Мулрчук (БФ «Майбутнє Волині»), Наталя Самчинська (ГО «Дивосвіт» та молодіжного журналу «Птаха»), Валерій Дружинович (ГО «Спарта»), Оксана Лойко (ГО «Центр ефективної комунікації») та ін. Про діяльність організації та майбутні плани щодо розвитку разом із презентаціями представили керівники шести основних напрямків роботи Молодіжного фонду «Наше майбутнє».

У 2000 році у фонді працювало лише 5 осіб і їх робота зводилася переважно до занять Бойовим гопаком. (Сьогодні організація налічує 46 осіб). Незмінним впродовж 10 років залишається лідер молодіжного фонду «Наше майбутнє» - Сергій Дружинович. Він запровадив у Ковелі нову систему виховання дітей та молоді національно-патріотичного спрямування, що базується на українських звичаях і традиціях. Організація постійно розширює свою діяльність. На сьогодні є 6 напрямків роботи: український рукопаш гопак, екологічний туризм, навчально-вишкільні табори «Волинська січ», жіночий спорт-клуб «Монстри фітнесу», страйкбольна команда «TILARIDS», мистецький клуб «МАМАЙ».

Нині фонд «Наше майбутнє» - це одна з найактивніших громадських організацій міста, без якої не обходиться жоден помітний захід у Ковелі. Зокрема, за участю та з ініціативи фонду реалізовано міжрегіональний фестиваль етнокультури «Ратна звитяга», проект «Чиста річка в наших руках», майстер-класи з писанкарства до Великоднього свята, всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» та ін. Найближчим часом розпочнеться реалізація щорічної всеукраїнської благодійної акції «Миколай про тебе не забуде!». 

Голова фонду Сергій Дружинович неодноразово був відзначений грамотами і подяками обласного і міського рівня. Зокрема, у 2010 році за розвиток громадського руху у Волинській області та з нагоди Дня молоді був нагороджений Почесною грамотою облдержадміністрації, а з нагоди 700-річчя міста Ковеля отримав Подяку в номінації «Громадський діяч року».

Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa