Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
15-11-2010

Від початку навчального року в місті проводиться рейд "Урок"

На виконання Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 роки, наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 6 серпня 2010 року № 2654 "Про організацію проведення у 2010 році Всеукраїнського рейду "Урок" на території нашого міста проведено заходи щодо виявлення дітей, які не приступили до навчання.

На засіданні координаційної ради у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради затвердженено графік проведення рейдових перевірок протягом вересня - грудня 2010 року комп’ютерних клубів, торгових закладів та закладів ресторанного господарства. 

За цей період виявлено 9 дітей, учнів вечірньої ЗОШ №1 та ПТУ №5, які перебували під час навчального процесу в комп’ютерних клубах. Про це повідомлено батьків та керівництво навчальних закладів. В обласний притулок направлені 4 іногородні дитини, які самовільно залишили місце постійного проживання та навчання. 

Виявлено 2 випадки продажу неповнолітнім пива та тютюнових виробів. На продавців складено адміністративні протоколи згідно ст. 156 КУпАП та накладено штрафні санкції.
Шановні батьки! Тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити проблеми, що стосуються наших дітей. І родина та відповідні служби, які стоять на сторожі соціального та правового захисту неповнолітніх, зобов’язані проводити роз’яснювальну роботу і запобігати прикрим ситуаціям, яких можна уникнути. 

Якщо дитина під час навчального процесу знаходитися в комп’ютерному клубі, тоді оперуповноваженим відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх складється адмінпротокол. Згідно цього документа одного з батьків буде притягнуто до адмінвідповідальності відповідно до ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а в навчальний заклад буде надіслане повідомлення. 

Шановні ковельчани! Якщо Вам відомі факти, що стосуються ухилення від навчання дітей, а також іногородні сім'ї, які мешкають на території міста з дітьми шкільного віку, і при цьому діти не відвідують навчальний заклад, інформуйте про це службу у справах дітей за номерами телефонів 6-17-24; 6-17-27. Начальник відділу служби у справах дітей Жанна Вельма

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa