Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
14-10-2010

Старшокласники познайомились з роботою міського голови

Що найважче в роботі міського голови? – саме з цього запитання розпочався діалог з Сергієм Кошаруком лідерів шкіл та їх наставників. Зустріч приурочили Європейському тижню місцевої демократії, який проходить саме в ці дні. Сергій Дмитрович був дуже відвертим і щирим у своїх відповідях.

 
І зауважив, що йому до вподоби ця робота. Вона приносить задоволення, особливо, коли вдається вирішувати вкрай важливі для громади питання, знаходити шляхи розв’язання складних проблем, приносити користь людям. А найважче було підбирати «ключ порозуміння» з депутатським корпусом. Незрозуміло, коли народні обранці ставили заслін тим добрим справам, які могли уже працювати, коли говорилось відверте «ні» позитивним для міста рішенням. Ця каденція міської ради була обрана за партійним списками, і це як з’ясувалось не найкращий варіант для місцевого самоврядування. 

На питання «Чи вдається повністю справлятись із своїми обов’язками?» - Сергій Дмитрович зауважив, що це дуже складно, бо їх у міського голови надзвичайно багато. Після обрання доводилось часто розпочинати свій робочий день вдосвіта і затримуватись допізна. Потрібно було вникнути в усі питання, розібратись з діловодством, вивчити специфіку роботи. Важливо навчитись раціонально використовувати свій час, хоча це і тепер не завжди вдається. 

Адже постійно виникають певні форс-мажорні обставини і доводиться змінювати графік роботи, зустрічей і т.д. На посаді міського голови вдалось зробити чимало – це і отримати у власність міста військові містечка по вулиці Ватутіна, розпочати будівництво поліклініки, чергової черги полігону для твердих побутових відходів, відкрити комунальне підприємство - культурно-просвітницький центр, ліквідувати стихійну торгівлю на Привокзальній площі, покращити якість доріг, вирішити на багатьох вулицях проблему підтоплень. І цей перелік можна продовжити і далі. 

Молоді люди цікавились і тим, кого Сергій Дмитрович вважає своїм конкурентом на місцевих виборах, чи вірить він в свою перемогу. На це він відповів, що буде передвиборну кампанію вести дуже толерантно і це його принцип. А уже громада нехай визначається, кого вона хоче бачити на посаді міського голови наступні чотири-п'ять років. Без віри в перемогу не варто розпочинати боротьбу і ще є багато справ, які б хотілось завершити, чимало задумів, планів. Також міський голова висловив своє переконання, що новообрана міська рада буде більше зорієнтована на громаду, адже 50 її відсотків знову обиратиметься по мажоритарних округах. Це значно полегшить співпрацю міського голови з депутатами. 

Старшокласники задавали питання і щодо родини, хобі, що цікавого планується зробити для молоді. На останнє Сергій Дмитрович зауважив, що молоді люди повинні самі ініціювати і пропонувати, що є цікавим для них. А серед основних завдань - це продовження реконструкції стадіону «Локомотив», заохочення до участі в різноманітних спортивних та мистецьких заходах. 

На завершення школярі оглянули кабінет міського голови, бажаючі сфотографувались за робочим столом, продовжили невимушену розмову. Сергій Дмитрович побажав всім якнайбільше позитиву, віднайти своє покликання, бути успішними у житті і прагнути завжди досягти максимального результату у кожній справі. 


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa