Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
06-10-2010

Європейські практики енергетичного розвитку. Досвід для Ковеля

У Львові відбулась міжнародна конференція «Угода мерів та її виконання в Україні», на яку зібралися представники українських міст-лідерів та міст-початківців у сфері енергоменеджменту. Серед них - Ковельський міський голова Сергій Кошарук та начальник відділу економічного розвитку та зовнішніх економічних зв`язків виконкому Ковельської міської ради Андрій Товстига.

Про високий рівень зібрання свідчать його учасники - представник Європейської Комісії Педро Байєстерос Торрес, представник Делегації Європейського Союзу в Україні Ганс Райн, працівники акредитованих в Україні дипломатичних місій, провідні фахівці у сфері енергетики.

На конференції йшлося про сталий енергетичний розвиток міста як гарантію економічної і фінансової стабільності громади. Учасники ознайомились із найкращими практиками енергоменеджменту міста Львова та з досвідом міст у справі захисту місцевого клімату. Підписано «Угоду мерів», в якій йдеться про нагальну потребу запровадження енергозберігаючих технологій. Оскільки, міста і селища дають понад половину викидів парникових газів, що походять від використання енергії у людській діяльності. Місцеві органи влади в Європі зменшують обсяги забруднення, що спричиняють глобальне потепління. Вони поділяють відповідальність із національними урядами і разом з ними несуть відповідальність за зміну клімату у світі. Мешканці населених пунктів також мають долучитися до виконання зобов`язань ЄС. Ще в березні 2007 року Європейський Союз ухвалив пакет документів «Енергія для світу, що змінюється», який зобов`язує зменшити до 2020 року власні викиди СО2 на 20% в результаті 20% зростання енергоефективності та 20% частки відновлювальних джерел енергії.

Підписанти Угоди (керівництво міст Львова, Долини, Славутича, Вінниці, Алчевська, Коростеня, Івано-Франківська та інші - всього 24 міста, з них - 6 республіка Молдова), мають впродовж року розробити Плани дій для забезпечення сталого енергетичного розвитку своїх міст та виконувати взяті на себе зобов`язання у тих сферах діяльності, що відповідають їх повноваженням. Зокрема, і щодо скорочення на власних територіях викидів СО2. Для цього вони повинні пристосувати міські структури для реалізації необхідних дій. До ініціативи «Угода мерів» можуть приєднатися й інші зацікавлені сторони.

Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa