Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
21-09-2010

Шановний виборцю!

Доводимо до Вашого відома, що:

- відповідно до частини 1 пункту 1 статті 3 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" від 10 липня 2010 року № 2487-VI (далі – Закон) право голосу на виборах депутатів сільських, селищних, міських рад, виборах сільського, селищного, міського голови мають дієздатні громадяни України, які належать до відповідних територіальних громад та яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

- відповідно до частини 1 пункту 2 статті 3 Закону, право голосу на виборах депутатів районних, обласних рад мають громадяни України, які належать до відповідних територіальних громад у межах району, області та яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

- відповідно до частини 3 статті 3 Закону, належність громадянина до відповідної територіальної громади визначається його місцем проживання на її території згідно із Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

Таким чином місцем проживання виборця, за яким він відноситься до виборчої дільниці, відповідно до відомостей Державного реєстру виборців є його виборча адреса, визначена
зареєстрованим місцем проживання та адресою житла згідно із Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".
        
З метою підготовки повних та достовірних списків виборців на вибори депутатів місцевих рад та сільських. селищних, міських голів запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців. Для цього Вам необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців.
         
Разом з тим повідомляємо, що не пізніше 18 жовтня 2010р. кожна дільнична виборча комісія звичайної виборчої дільниці надає попередній список виборців для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії (адреси та межі відповідних виборчих дільниць будуть надруковані в ЗМІ) .
        
Кожний виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.При собі необхідно мати Документ, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, а саме:

1) паспорт громадянина України;
       
2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).
        
Заява може бути подана не пізніше як за два дні до дня виборів і розглядається протягом одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, залишається без розгляду.

Відповідно до частини другої статті 33 Закону в день голосування зміни та уточнення до уточненого списку виборців вносяться виключно на підставі рішення суду. Приймаючи до уваги положення частини третьої статті 173 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно якого позовну заяву щодо уточнення списку виборців може бути подано не пізніше ніж за два дні до дня виборів (до 28 жовтня 2010 року включно), зміни у день голосування будуть вноситись ЛИШЕ НА ПІДСТАВІ РІШЕНЬ СУДІВ, ПРИЙНЯТИХ НАПЕРЕДОДНІ.
 

Відділ ведення державного реєстру виборців
виконавчого комітету Ковельської міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa