Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
11-06-2010

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Провів засідання міський голова Сергій Кошарук. Члени виконкому розглянули понад 40 питань порядку денного. 

Про роботу щодо недопущення несанкціонованої торгівлі в місті інформував начальник Ковельського МВ УМВС у Волинській області Микола Дубій. Він повідомив, що для підтримки належної організації торгівлі в невстановлених місцях, зокрема в районі Привокзальної площі, у дві зміни проводиться патрулювання цієї території. У нинішньому році понад 50 осіб притягнуто до відповідальності за порушення правил торгівлі 

Члени виконкому прийняли рішення надалі активізувати роботу в цьому напрямку, зокрема в районі Привокзальної площі та вулиці Брестської
(території прилеглої до ринку) та рекомендували Ковельській райСЕС і міській лікарні ветеринарної медицини спільно з Ковельським МВ УМВС України у Волинській області вжити заходів щодо недопущення в місті несанкціонованої торгівлі продовольчими товарами.
Міський голова Сергiй Кошарук доручив керівництву Ковельського МВ УМВС у Волинській області звітувати про проведену роботу щомісяця на апаратних нарадах. 

Заслухали на засіданні інформацію відділу Держкомзему у м.Ковелі щодо продажу земельних ділянок. Від їх реалізації у цьому році заплановано отримати понад 3 млн. грн.. На сьогодні у міську казну уже надійшло 2 млн. 539 тис. грн. За п’ять місяців на трьох аукціонах продано 11 земельних ділянок та 4 права оренди на земельні ділянки загальною площею 3,57 га на суму майже 1 млн. 614 тис. грн.. та отримано 1,5 млн. грн. за надання дозволів на підготовку проектної і землеоцінюючої документації суб’єктам земельних відносин для викупу ділянок для здійснення підприємницької діяльності. 

Була надана членам виконкому інформація щодо надходжень до бюджету розвитку міста коштів від відчуження майна комунальної власності. За 5 місяців нинішнього року скарбниця Ковеля отримала від цього виду діяльності близько 40 тис.грн. Уже в червні заплановано, що від приватизації майна надійде 240 тис.грн (продаж сховища по вул.Ватутіна,51 та приміщення складу та акумуляторної по вул. Брестській, 111в). Загалом протягом року передбачається, що від відчуження майна бюджет розвитку поповниться на 300 тис.грн.

Не оминули увагою на засіданні і питання підготовки комунальних підприємств міста Ковеля до роботи в осінь-зимовий період. На ПТМ «Ковельтепло», Управлінні водопровідно-каналізаційного господарства, РЖКП №№ 1,2 та КП «Добробут» уже ведуться роботи, які забезпечать функціонування міського в зимовий період, - про це запевнив начальник відділу комунального господарства Олександр Балак. 

Члени виконкому ухвалили рішення, що стосуються оформлення права власності, реконструкції будинків, надання дозволів на будівництво. Значна частина прийнятих рішень стосується соціального захисту дітей. 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
виконавчого комітету Ковельської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa