Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-06-2010

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про відзначення 700-річчя заснування м. Ковеля Волинської області"

Парламент ухвалив рішення про проведення необхідних заходів щодо відзначення ювілею на державному рівні.
Кабінету Міністрів України рекомендовано:

підготувати розпорядження про відзначення ювілею;
врахувати в державних бюджетах України на 2010-2011 роки видатки на
проведення святкування 700-ої річниці заснування міста Ковеля;
утворити організаційний комітет з підготовки та проведення відповідних заходів.

Організаційному комітету необхідно розробити та затвердити план заходів з відзначення ювілею, у якому передбачити:

впорядкування комунального господарства міста;
організацію культурно-мистецьких та освітніх заходів;
видання історико-краєзнавчого нарису про місто.

Також вирішено запропонувати Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену зазначеній даті, а Українському державному підприємству поштового зв´язку "Укрпошта" - видати серію відповідних поштових марок.

Подарували свято дітям

1 червня у Ковелі відбулось ряд заходів присвячених Міжнародному Дню захисту дітей. Відкриття свята пройшло на центральній площі міста, де з вітальним словом і щирими побажання до юних ковельчан звернувся міський голова Сергій Кошарук. Він побажав хлопчикам та дівчаткам успіхів, гарного відпочинку, здійснення мрій та наголосив, що тільки трудолюбиві і наполегливі досягають значних висот у житті. 

В той день площа поряд з Палацом учнівської молоді розцвіла усіма барвами веселки. Чимало юних художників продемонстрували свої вміння, малюючи на асфальті. Всі автори робіт отримали солодкі подарунки. 

Цікавою виявилась і спортивно-розважальна програма для учнів пришкільних таборів. Діти за допомогою підказок шукали скарби на території парку.
Увагою і турботою були оточені діти, які перебувають під соціально-правовим супроводом служби в справах дітей, діти із особливими потребами, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Традиційно з нагоди свята 80 дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, привітав міський голова Сергій Кошарук та вручив продуктові набори, сформовані за кошти місцевої Програми служби у справах дітей. 

16 дітям, які перебувають в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації були вручені набори санітарно-гігієнічного призначення та солодощі.
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування мали змогу поласувати морозивом та безкоштовно відвідати атракціони в міському парку культури та відпочинку, а також переглянути фільм в Палаці учнівської молоді. 

Діти з особливими потребами ГО «Реабілітаційний центр» провели «майстер-клас» з бісероплетіння для усіх бажаючих. Після чого вони відпочили в кафе “Золотий ключик”, де для них був організований благодійний обід. 

Гарного святкового настрою дітворі додали казкові герої, створені громадською організацією “Молодіжний центр “Ковель” (клуб “Капітошка”), які представили на літній естраді парку казкове дійство.
Не залишились поза увагою і вихованці Ковельської виховної установи. За підтримки спостережної комісії (голова Василя Шворака), піклувальної ради (голова Жанна Вельма), дирекції магазину побутової хімії “Шик” (Юрій Гурик), директора ПФ “Юкон” Володимира Семенка, ПП Тетяни Ткачук, та ін. 40 дітям пільгових категорій були вручені набори санітарно-гігієнічного призначення, а для всіх вихованців був накритий солодкий стіл. 

За сприянням начальника відділу культури та туризму Валентини Шафети, міського управління освіти, громадської організації “Волинський осередок Всеукраїнської федерації українського рукопашу – Гопак” відбувся святковий концерт.

Щиро вдячні усім, хто відгукнувся на пропозицію служби не залишити поза увагою дітей, які її потребують, подарували радість спілкування та надали допомогу. Серед них: депутати міської ради Роман Ляшук, Людмила Ларіонова, приватні підприємці – Тетяна Ткачук, Наталія та Геннадій Лузіни, Руслана Цюп’яшук, директор магазину побутової хімії “Шик” Юрій Гурик, директор ПФ “Юкон” Володимир Семенюк, ПП UA-inet, громадська організація “Молодіжний центр “Ковель” (клуб “Капітошка”), дирекція кафе “Золотий ключик”, редакція газети «Вісті Ковельщини», а також відділам сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту, міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, працівникам Палацу учнівської молоді.Начальник служби у справах дітей 
Жанна Вельма

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa