Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
20-05-2010

Ковель: Сучасні енергозберігаючі технології в будівництві

У холі Будинку рад діє виставка «Eнергозберігаючі технології в будівництві/ Технологія «Пасивний дім». Організатор - Німецьке товариство технічного співробітництва (GTZ) та Ковельська міська рада. У день відкриття виставки також цій темі були присвячені конференція та навчально-ознайомчий семінар для учасників Проекту «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» (місто Ковель входить до 30 українських міст, відібраних для участі у проекті).
У заході взяли участь керівники міста, бюджетних установ та промислових підприємств, ковельчани. 

Відкрив конференцію Ковельський міський голова Сергій Кошарук. З основною доповіддю виступив керівник проекту «Пасивний дім» Флоріан Ламмаєр. Він наголосив, що цей проект спеціалізується на поширенні ідей енергоефективного будівництва та впровадженні технології «Пасивний будинок» серед населення країн Східної Європи. 

Під час семінару фахівці Асоціації «Енергоефективні міста України» - виконавчий директор ЕЕМУ Анатолій Копець та експерт із стратегічного планування Петро Мавко навчали його учасників писати енергетичні плани для міст-партнерів Проекту «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» 

На семінарі також розглянуто питання щодо впровадження системи енергоменеджменту й створення у місті дорадчого комітету з енергетичних питань. Важливо зазначити, що подібні заходи проводяться експертами ЕЕМУ вже протягом трьох місяців. 


Коротка довідка 

Проект РМТ працює в Україні завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з Міністерством житлово-комунального господарства та впроваджується компанією International Resources Group (IRG) за участю українських та міжнародних організацій. 

Асоціація «Енергоефективні міста України» була заснована у 2007р. з ініціативи міських голів Львова, Кам’янця-Подільського, Славутича та Бердянська. Станом на сьогодні в Асоціації налічується 18 українських міст, ще 4 міста – на шляху до повноцінної участі в ЕЕМУ. У 2009 р. 11 міст АЕЕМУ підписали в Брюсселі Угоду Мерів (серед яких і Ковель), до якої долучилося понад 2 тисячі міст Європи. Від 2009 р. ЕЕМУ – партнер проекту РМТ. 

Deutsche Gesellschaft für Technische Zusammenarbeit GmbH (GTZ). Головний офіс знаходиться у м. Ешборн, ФРН. GTZ — державна агенція, заснована 1975 року згідно з нормами права Німеччини. Основною метою діяльності GTZ є розбудова міжнародної співпраці, забезпечення сталого світового політичного, економічного, екологічного та соціального розвитку, а також сприяння Урядові ФРН у досягненні цілей національної політики розвитку.


Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa