Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
31-03-2010

У Ковелі стартувала система соціальних знижок «Многокартка»

Молодіжний фонд «Наше майбутнє» міста Ковеля провів презентацію системи соціальних знижок «Многокартка». Впровадження цієї благодійної програми стало можливим завдяки проекту «Економлячи – допомагаємо бідним», який отримав фінансову підтримку Міжнародного фонду «Відродження». У рамках проекту відбувається розширення території дії системи соціальних знижок «Многокартка» на Ковель та п’ять районних центрів Рівненської області. 

Система соціальних знижок передбачає поширення однієї дисконтної картки, за допомогою якої жителі міста зможуть отримувати знижки на необхідні товари та послуги. Така благодійна програма була розроблена експертами Фундації імені князів-благодійників Острозьких з метою покращення добробуту пересічного споживача та допомога багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, а також підвищення рівня соціальної відповідальності бізнесу. 

Протягом зими волонтерами проекту були проведені переговори з підприємцями міста Ковеля щодо участі в системі соціальних знижок. В результаті підписано договори про надання знижок з 15 комерційними структурами міста від трьох і більше відсотків. На сьогодні ця робота продовжується. До участі у благодійній програмі «Многокартка» планується залучити до 80 підприємців Ковеля. 

Завдяки «Многокартці» звичайна сім’я зможе економити не менше тисячі гривень на рік. І це є особливо актуальним в умовах кризи, коли доходи постійно падають, а ціни на необхідні товари ростуть. 

У той же час бізнесмени, завдяки наданій знижці, матимуть змогу закріпити уже наявних клієнтів і залучити нових, адже до кожної картки додається каталог, в якому розміщена інформація про магазини та установи, де надаватимуть знижки. 

Міський голова Сергій Кошарук подякував організаторам благодійної акції за активність та допомогу. Адже вже у квітні більше ста багатодітних сімей міста Ковеля безкоштовно отримають дисконтні картки та каталоги і зможуть скористатись цією карткою, що сприятиме їхньому добробуту. За його словами, влада міста і надалі долучатиметься до підтримки благодійних програм, котрі відбуватимуться у місті.

Більш детальнішу інформацію про благодійну програму система соціальних знижок «Многокартка» можна дізнатися на сайті: www.mnogocard.com.ua  

Всіх бажаючих долучитись до благодійної акції з впровадження системи соціальних знижок «Многокартка» в м. Ковелі просимо телефонувати: 063 455 63 79 – Дмитро. 


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют








TyTa