Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
12-03-2010

Відбулось засідання виконавчого комітету

Під головуванням міського голови Сергія Кошарука відбулося засідання виконавчого комітету. Було розглянуто близько 50 питань з різних сфер життєдіяльності міста. Про роботу служби у справах дітей поінформувала начальник відділу Жанна Вельма. Вона зазначила, що у м. Ковелі станом на 01.01.2010 року проживає 15 тисяч 652 дітей. Службою у справах дітей проводиться відповідна робота в межах Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" щодо захисту прав та інтересів дітей. 

Службою у справах дітей у 2009 році надано різного роду допомог 900 дітям на суму майже 28 тис.грн., з них із міського бюджету-11 тис. грн., решта—кошти спонсорів та меценатів. 

За сприяння комунального відділу працівниками РЖКП проведені ремонтні роботи в квартирах семи дітей-сиріт на суму 11 тис. грн.. 

У 2009 році за участю представників служби у 93 судових засіданнях представлені права дітей у справах цивільного та кримінального характеру, підготовлено та подано до суду 10 позовних заяв про позбавлення батьківських прав батьків, з яких 9 заяв задоволено, 1 – відхилено. 

Особлива увага звертається на захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Службою у 2009 році поновлено житловий реєстр дітей даної категорії.
На розгляд виконкому було винесено ряд питань по роботі комунальних служб міста. Зокрема, з інформацією про підтоплення окремих територій Ковеля виступив начальник відділу комунального господарства Олександр Балак. Він зазначив, що на сьогодні особливо ця проблема є гострою для мешканців вулиць Фестивальної, 22 Січня, Лисенка, Стуса, Січових Стрільців. Для її вирішення, а саме на очищення магістральних каналів, необхідні додаткові кошти, за попередніми розрахунками 120-150 тисяч гривень. Олександр Сергійович звернувся до Державної екологічної інспекції у Волинській області з проханням допомогти у вирішенні питання фінансування робіт на дані потреби. 

Під час засідання було ухвалено ряд рішень, що стосуються опіки над неповнолітніми, клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня», ряд дозволів на перепрофілювання, реконструкцію приміщень та ін.. 


Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa