Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
02-03-2010

Сергій Кошарук спілкувався з журналістами

Відбулась прес-конференція міського голови Сергія Кошарука з питань функціонування міського господарства в нинішніх економічних умовах. 

Сергій Дмитрович поінформував, що у 2010 рік місто (як і вся країна) увійшло без затвердженого бюджету. Установи, які утримуються за рахунок міського бюджету, склали тимчасові кошториси і щомісячно фінансуються за принципом 1/12 видатків бюджету 2009 року. 

На сьогодні є проблеми з проведенням тендерних процедур, немає чіткої визначеності для головних розпорядників коштів міського бюджету. Влада своїми рішеннями вживає заходів щодо пріоритетності витрат на виплату зарплати, соціальні видатки, оплату спожитих енергоносіїв, комунальних послуг, придбання продуктів харчування та медикаментів бюджетними установами і т.д. 

Незважаючи на труднощі, станом на 1 березня, у місті немає заборгованості по заробітній платі і енергоносіях у бюджетній сфері. 

За 2 місяці 2010 року до міського бюджету надійшло податків, зборів, інших платежів та офіційних трансфертів ( дотацій, субвенцій ) у сумі майже 27 млн.грн., що на понад 4 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року . 

Більше отримано податків з доходів фізичних осіб, податку на підприємницьку діяльність, податків за землю, податків з власників транспортних засобів. 

З державного бюджету отримано дотації вирівнювання у сумі майже 8 млн.грн. або 100% до тимчасового бюджетного призначення на 2 місяці (на 2 млн.300 тис.грн. більше відповідного періоду минулого року). 

Міський голова зазначив, що за 2 місяці поточного року на утримання житлово-комунального господарства використано понад 1млн. 300 тис.грн., з них: на вуличне освітлення - 90 тис.грн, озеленення – 63 тис.грн, санітарне прибирання вулиць – 568 тис.грн, утримання місць загального користування – 89 тис.грн, утримання шляхо-мостового господарства – 44 тис.грн, на утримання доріг, в тому числі і на погашення боргів минулого року – 427 тис.грн. 

За інформацією управління Пенсійного фонду України в м.Ковелі у січні-лютому всі пенсіонери вчасно отримали пенсію ( у місті мешкає 16 тисяч 360 пенсіонерів. На їх пенсійне забезпечення щомісяця необхідно понад 14,5 млн.грн.) 

Станом на 1 березня немає заборгованості по виплатах соціальної допомоги сім'ям, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту. 

Сергій Дмитрович вкотре підкреслив, що міська влада велику увагу приділяє написанню проектів для залучення коштів з європейських фондів У рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Україна-Білорусь на 2007-2013 роки» місто Ковель подало ряд проектів для розгляду на перший оголошений набір проектних заявок, зокрема: «Транскордонне співробітництво для забезпечення підприємців малих міст доступом до консультативно-юридичних послуг – Бізнес без кордонів»; «Розвиток транскордонної співпраці в сфері підтримки малого підприємництва» (створення в Ковелі філії бізнес-інкубатора); «Створення польсько-українського центру відновлювальної енергії (ПУЦВЕ); «Розбудова транскордонної транспортної інфраструктури. Реконструкція вулиці Володимирської». 

У ході прес-конференції міський голова відповів на запитання журналістів. 


Ковельський МВК
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa