Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
21-10-2009

Сергій Кошарук спілкувався з журналістами

Відбулась прес-конференція міського голови Сергія Кошарука з питань проведення опалювального сезону в Ковелі 2009-2010 років. 

Сергій Дмитрович поінформував, що 8 жовтня тепло подали в пологовий будинок та лікарні. З 17 жовтня опаленням забезпечено житлові будинки, організації, підприємства та установи. Працюють всі котельні. Подача гарячої води споживачам з 1 листопада буде проводитись за графіком: щоденно з 6.00 до 10.00 та з 17.00 до 23.00, субота, неділя – з 7.00 до 23.00. 

Міський голова наголосив, що питання підготовки до осінньо-зимового періоду перебуває на контролі влади, починаючи з весни. Усі комунальні підприємства провели значний об’єм робіт для забезпечення стабільного функціонування міського господарства взимку.

Зокрема, що стосується ПТМ «Ковельтепло», то підприємством здійснено поточні, капітальні ремонти, три котельні переведено на альтернативне паливо (вул. Шевченка,115, Симоненка,22, Ватутіна,49), встановлено модернізоване обладнання (1409 одиниць запірної арматури) та відремонтовано системи теплопостачання (5575 стояків в житлових будинках), ведеться будівництво модульної котельні на вул. Залізничній,2, два будинки на вулиці Ватутіна переведено на індивідуальне опалення. Технічно всі котельні вчасно були підготовлені до опалювального сезону.

Гостро постало питання лімітів газу. Тому міська влада зробила все від неї залежне для отримання кредиту на погашення заборгованості за блакитне паливо шляхом отримання кредиту у ВАТ „Державний ощадний банк України (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України). Були прийняті необхідні рішення виконавчого комітету, сесії Ковельської міської ради. Ковель одним з перших подав пакет документів. Проте, поки Постанова Уряду не реалізована. 

Для розв’язання проблеми у Києві міський голова провів ділову зустріч з керівником ДК «Газ України» Сергієм Зубовим, яка відбулась за сприяння народного депутата України Миколи Потапчука (БЮТ). 17 жовтня ПТМ «Ковельтепло» отримало ліміти на газ.

Продовжуючи фінансову сторону питання, Сергій Дмитрович зазначив, що протягом останнього періоду поточна заборгованість ПТМ «Ковельтепло» за газ не зросла, а навпаки – зменшилась. Вона становить 5 млн.382 тис. грн. Із них майже 1 мільйон 890 тис.грн. - це заліки, які має погасити держава. Зокрема, документи на компенсацію з держбюджету 596 тис. грн. (що виникли внаслідок різниці в тарифах для населення) та 242 тис. грн. субвенції за пільги і субсидії, надані жителям міста вже передані до ДК “Газ Україна”.

Попереду продовження роботи з неплатниками. За даними ПТМ «Ковельтепло» до Ковельського міськрайонного суду подано 485 позовних заяв та заяв про видачу судових наказів на загальну суму 994,9 тис.грн

Сергій Дмитрович підкреслив, що він розраховує на розуміння і підтримку ковельчан. Сподівається, що городяни проведуть оплату за спожите тепло. Міська влада і надалі працюватиме над зменшенням боргу за газ і проведенням вчасних розрахунків з ДК «Газ України»

У ході прес-конференції міський голова дав відповіді на запитання журналістів.

Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa