Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-08-2009

День Українського прапора в Ковельській виховній колонії

День Українського прапора в Ковельській виховній колонії співпав з підведенням підсумків ХХ літньої спартакіади засуджених, яка проходила протягом червня – серпня ц.р. в установі. 

Розпочав захід начальник виховної колонії Олександр Герасимчук, який привітав хлопців зі святом, Днем прапора та наступаючим Днем Незалежності України. Він зробив екскурс в історію 90-х років, в час коли велася політична боротьба за встановлення статусу незалежності нашої Батьківщини. 

Урочисто підняти прапор в установі було доручено голові ради відділення №2, Андрію Ш., оскільки його команда вийшла переможцем та зайняла І місце за результатами Спартакіади на підставі протоколів суддівських бригад з видів спорту: біг на 60 м., 100 м., 1500м., підтягування на поперечині, стрибки у довжину з місця, згинання та розгинання рук в упорі, гирьовий спорт та ін. 

З вітальним словом від імені міського голови, членів піклувальної та спостережної комісій до хлопців звернулась начальник служби у справах дітей Жанна Вельма. У цей святковий день побажала мудрості, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди, взаємної шани та глибокої віри у гідне майбутнє рідної землі! А на спортивному олімпі розвивати свої здібності і надалі, не зупинятися на досягнутому. 

Приємною була мить нагороди, коли 38 вихованцям були вручені грамоти за зайняті І,ІІ, ІІІ призові місця та солодкі подарунки. Хочеться зазначити, що Головною суддівською колегією було зафіксовано виконання розрядів: 1 – 15 чол., 2 – 2 чол., 3 – 4 чол., юнацького – 14 чол. 

В декого з вихованців вручені грамоти були першими нагородами в їхньому житті, хотілося б щоб вони не були останніми і свою енергію та силу хлопці використовували лише в хороших цілях. 

Сьогодні важко зустріти людей, які б з розумінням ставились до засуджених, хоча від помилок ніхто не застрахований, а про допомогу годі й говорити. Але є люди з щирим та відкритим серцем, які розуміють та допомагають – це приватні підприємці Валентина Дубій та Тетяна Ткачук. Нехай та увага і добро, що Ви робите людям повертаються сторицею. 

Ковельський МВК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa