Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
27-07-2009

П’ятдесят сьома сесія міської ради

П’ятдесят сьома сесія міської ради, яка відбулась 23 липня ц. р., розпочалась, як завжди, з 30-хвилинної “розминки”. Депутати висловлювали звернення і запити, що стосуються вирішення нагальних питань життєдіяльності міста.

Так, депутат А. Соболєв вимагав навести лад з безпеки руху по вулиці Шевченка. Л. Стахорська висловила незадоволення тим, що окремі партії уже фактично розпочали передвиборну кампанію – встановили агітаційні палатки (без дозволу влади), роздають перехожим газети, листівки з матеріалами про А. Яценюка. С. Товкач наголошував, що, на його думку, немає прозорого дієвого реагування на запити депутатів.

Депутата Я. Шевчука цікавив порядок і фінансування вилову бродячих собак. Висловлювались звернення і запити, що стосуються очищення водосховища, ліквідації підтоплення будинку по вул. Театральній, подачі гарячої води ковельчанам. Пролунала пропозиція про переведення житлових будинків мікрорайону АТ “Ковельсільмаш” на індивідуальне опалення.

Всі пропозиції і звернення взяті до вирішення відділами виконкому і комунальними підприємствами.
Формування порядку денного теж не обійшлося без суперечок і гарячих дискусій.

Наприклад, депутат С. Товкач пропонував зняти з розгляду питання про створення дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 13 “Веселка”, посилаючись на те, що статут недосконалий і має неточності. Як виявилось, з метою відкриття фінансування і функціонування дитсадка вже в цьому році, рішення про створення ДНЗ-13 розглянуто і прийнято виконавчим комітетом. Дане рішення передбачалось затвердити сесією міськради. Саме це й викликало протести окремих депутатів, які вбачають у цьому порушення існуючого порядку і Закону. Врешті, змінивши назву, запропоновану самим С. Товкачем, питання внесено в порядок денний і пізніше проект рішення був затверджений одноголосно депутатами.

Це суттєвий крок, без якого неможлива робота дитячого закладу. Попереду ще багато невирішених проблем, але поставлено завдання, щоб у цьому році новий сучасний заклад за програмою “Центр розвитку дитини” запрацював. Тут будуть виявлятись і розвиватись нові ковельські таланти в різних напрямах і сферах діяльності.

Окремі питання порядку денного відправлені на доопрацювання. Серед них – “Програма розвитку пасажирських перевезень”.

Зацікавлена і гостра полеміка розгорнулась навколо проектів рішень щодо встановлення меж садівничого масиву “Урожай”. Проект рішення, підготовлений депутатом А. Соболєвим, передбачав затвердження меж масиву у розмірі 121,96 га. Проект рішення, підготовлений службами виконкому, затверджував межі земельних ділянок у розмірах 96,96 га і давав дозвіл на розробку містобудівного обґрунтування на фактично зайняту садоводами площу 10,13 га.

Таємним голосуванням прийнято рішення, яке затверджує межі масиву в розмірі 121,9 га. З 30-ти присутніх депутатів “за” проголосувало 20.

Аргументи міського голови Сергія Кошарука про те, що в цю площу входить березовий гай, а частина землі не використовується зовсім, депутати більшістю голосів відхилили, залишивши сумніви щодо юридичної правильності даного рішення.

Після гострих дебатів було прийнято рішення “Про внесення змін до міського бюджету на 2009 рік”.
Слід зазначити, що в окремих питаннях деякі депутати не знаходили порозуміння між собою. Взаємні словесні звинувачення в один з моментів призвели до фізичної сутички в сесійній залі між Р. Ляшуком та Я. Шевчуком. Видно, “вірус”, розповсюджений у Верховній Раді, проник і на місцевий рівень.
Депутати розглянули ряд інших важливих проектів рішень і затвердили їх.

Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa