Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
24-04-2008

Звіт Сергія Кошарука перед громадою про результати роботи

У Народному домі «Просвіта» міський голова Сергій Кошарук звітував перед громадою про результати своєї роботи за два роки. Звіт був побудований відповідно до передвиборної програми і складався з наступних розділів: Інвестиції і розвиток міста; Раціональне використання земельних ресурсів; Підвищення якості медичних послуг; Освіта; Спорт. Духовність. Культура; Будівництво нового житла і покращення існуючого житлового фонду; Комунальне господарство; Покращення якості надання управлінських послуг; Соціальний захист. Зокрема, мер акцентував увагу присутніх, яких зібралось чимало, що у місті значно покращився інвестиційний клімат. У 2005 році прямі іноземні інвестиції становили трохи більше 3 млн.дол.США, у 2007 – майже 8 млн. дол.. США. Інвестиції для міста – це перспектива нових надходжень до міського бюджету у вигляді податків, це створення нових робочих місць, можливість самореалізації для кожного. Багато зроблено у комунальній сфері. За час незалежності у 2007 рік вперше комунальні підприємства ввійшли без боргів. Вдалось вирішити одну із найболючіших проблем - підтоплення. Протягом 2007 року їх було ліквідовано на дев’яти вулицях міста. У 2006 році вперше за останні 15 років поліпшено матеріально-технічну базу комунальних підприємств – придбано три нових спец автомобілі та дві установки для прибирання доріг. У 2007- 2008 роках – закуплено три автомобілі «ДЖАК», три сміттєвози, установки для розігріву бітуму та розкидання піску. “Чистота вулиць, тепло і затишок наших осель – одні з головних умов перетворення Ковеля в європейське місто з високим рівнем комфортності проживання”,– зауважив мер.

     

Міська влада дбає про підвищення якості медичних послуг. Відкрито центр гемодіалізу, травмпункт у Ковельській ЦРЛ, проведено ремонт приміщення протитуберкульозного диспансеру, придбано два дихальних апарати, автомобіль швидкої допомоги, оснащений сучасним обладнанням, реконструйовано схему електропостачання центральної лікарні і встановлено дизельну електростанцію, що забезпечує першу категорію надійності. У 2007 році вдалось віднайти кошти і вперше працівники охорони здоров’я отримали матеріальну допомогу від міста у розмірі посадового окладу.

    

Сергій Кошарук у своєму виступі говорив про конкретні досягнення, констатував факти, які підтверджував демонстрацією слайдів. Чимало вдалось зробити за два роки у різних сферах життєдіяльності міста. Успішне виконання наміченої програми є спільною справою міського голови, його команди, депутатів міської ради та городян. Ковельчани, мали змогу поспілкуватись з мером та отримати відповіді на свої запитання.

   

Заслухавши звіт, загальні збори прийняли резолюцію, в якій визнали роботу міського голови такою, що відповідає інтересам територіальної громади, а також звернулись до депутатів обласної, міської рад, міського голови, членів виконкому, політичних сил з проханням об’єднатися для вирішення проблем міста.

   

Сергій Кошарук пообіцяв щороку звітуватись перед ковельчанами.

 

Ковельський міськвиконком
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa