Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
28-03-2008

Крила Натхнення та Дипломи лауреатів першої волинської незалежної премії отримали двоє ковельчан – Юлія Остапчук та Галина Жилка

Десятий рік поспіль на Волині здійснюється програма „Людина року Волинського краю”, в ході якої визначаються переможці в різних номінаціях за високі професійні та громадські досягнення. Акцію започатковано в рамках загальнонаціональної програми з метою виявлення високопрофесійних фахівців, які своєю працею роблять вагомий внесок в економічне і духовне життя нашого краю. У порівнянні з минулим роком Програма „Людина року Волинського краю” містила на 4 номінації більше. Тепер їх 20. Зокрема, Програму доповнено номінаціями «Спортсмен року», «Впевнений поступ», «Підприємство року», «Товаровиробник року». Ковель подавав 16 своїх представників у 13 номінаціях.

Реальні шанси на перемогу в номінації «Спортсмен Року» мала ковельчанка - Майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України з вільної боротьби, чемпіонка світу серед юніорів 2007 року Юлія Остапчук, яка і стала переможницею. А в номінації «Бізнес – леді року» Крило Натхнення отримала підприємець Галина Жилка. „Бізнес-леді року”.

Остапчук Юлія Анатоліївна - Майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з вільної боротьби, чемпіонка світу серед юніорів 2007 року. В секції вільної боротьби почала займатись з 2002 року. Зараз не уявляє свого життя без спорту. За п’ять років під керівництвом Заслуженого тренера України Анатолія Мілєхіна їй вдалось досягти вагомих результатів. Юля стала десятиразовою чемпіонкою України в різних вікових та вагових категоріях.

У 2007 році виборола право (ліцензію) на участь в Олімпійських іграх в Пекіні, здобувши четверте місце на Чемпіонаті світу з вільної боротьби в місті Баку. Змагаючись на рівні з дорослими, сімнадцятирічна Юлія зробила вагомий внесок у скарбницю спортивних успіхів України.
2003 р. – 3 місце Чемпіонату Європи серед дівчат.
2004 р. – 5 місце Чемпіонату Європи серед дівчат.
2005 р. – 1 місце Чемпіонату Європи серед дівчат.
2007 р. - 1 місце Чемпіонату Європи серед дівчат.
2007 р. – чемпіонка третіх літніх спортивних ігор України.
2007 р. – чемпіонка світу серед юніорів.
2007 р. – 4 місце на Чемпіонаті світу серед дорослих та здобуття олімпійської ліцензії на участь в Олімпіаді в Пекіні.

Жилка Галина Маркіянівна - підприємець, директор МПП «Оксамит». Підприємницьку діяльність розпочала в квітні 1995 року. Досвідчений підприємець, успішно і вміло веде власний бізнес, не зупиняючись на досягнутому. Постійно втілює в життя нові ідеї, запроваджує сучасні технології, робить вагомий внесок у розвиток економіки міста.

Магазин «Оксамит» - один із найкращих продовольчих магазинів міста із найширшим асортиментом продукції. Маючи багатий життєвий досвід, допомагає підприємцям – початківцям в організації менеджменту. Живе за принципом – вмієш сам – навчи іншого. У 2007 році підписала договір про співпрацю з польською фірмою в м. Хелм. Активний учасник Міжнародних виставок «Східні економічні ініціативи», що проходять в Польщі.

Має грамоти і Подяки міської ради за вагомий внесок у розвиток торговельної мережі міста, за новаторський підхід до справи, за активну благочинну діяльність, громадську позицію та меценатство, за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, за пропаганду здорового способу життя, у вирішення питань життєдіяльності міста та інші. Нагороджена Грамотою Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УПЦ Блаженного Володимира «За заслуги перед Українською Православною Церквою».

Із січня 2007 р. обрана головою батьківської громадськості міста. За цей час Галина Маркіянівна довела, що проблеми освіти для неї - це першооснова. Вона активний учасник міських семінарських занять, виховних заходів, різноманітних родинних свят, тематичних вечорів. Жилка Г. М. ініціативна, наполеглива, небайдужа до долі дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Ініціатор створення благодійного міського фонду батьківської громадськості міста. Г.М.Жилка – одна із спонсорів, які підтримали молодіжний медіа – проект «Птаха».

Ковельський міськвиконком
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa