Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-01-2008

Семінар за результатами впровадження стратегічних планів проекту ЕРМ

В м. Києві спільно з Асоціацією міст України та громад в рамках співпраці з Секцією з питань економічного розвитку територіальних громад відбувся семінар за результатами впровадження стратегічних планів у містах першої, другої, третьої та четвертої хвиль проекту ЕРМ. (місто Ковель – місто «другої хвилі» проекту).На семінарі виступив Хуан Карлос Кампос – заступник директора представництва Корпусу Миру в Україні, який розповів про діяльність корпусу Миру в Україні, проект Економічного розвитку громад в Україні; Душан Кулка – керівник програми залучення прямих іноземних інвестицій проекту ЕРМ провів презентацію на тему: «Чи може Євро – 2012 принести користь Вашому місту?», де були розглянуті питання підготовки міст України до Євро – 2012.


Приємно відзначити, що серед інших міст України, Ковель активно впроваджує Стратегічний план економічного розвитку, що є одним із основних завдань економічного розвитку міста. Успіхи ці невипадкові, тому що Сергій Кошарук очолює Комітет з впровадження вищевказаного Стратегічного плану з весни 2005 р., тобто задовго до його обрання міським головою. Його передвиборна програма базувалась на Стратегічному плані економічного розвитку міста, яка успішно виконуються.           


Підсумки роботи семінару підбив Ігор Парасюк – радник проекту ЕРМ з місцевого економічного розвитку, який зауважив що саме проведення таких семінарів має на меті розвинути в учасників відчуття професійної спільноти у сфері місцевого економічного розвитку, посилити обмін інформацією між ними.


Від якості впровадження Стратегічного плану значною мірою залежить якість реалізації усієї стратегії економічного розвитку міста Ковеля, досягнення стратегічного бачення. В основу плану покладено принцип зосередження зусиль на пріоритетних питаннях розвитку – покращення бізнес-клімату, розвиток людських ресурсів та розвиток комунальної інфраструктури. Ці чинники вибрані як вирішальні для подальшого розвитку міста та місцевої економіки. Для кожного з цих питань складені окремі плани дій, впровадження яких веде до покращення конкурентної позиції міста Ковеля.

Ковельський міськвиконком 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa