Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-01-2008

2007 рік Ковель завершив з хорошими результатами

2007 рік Ковель завершив з хорошими результатами. Міський бюджет перевиконано. Немає заборгованості з виплати заробітної плати, проплати за енергоносії, медикаменти, харчування. Багато чого вдалося зробити за рахунок бюджетних коштів. Вперше за останні 10 років в повному обсязі виплачено матеріальну допомогу працівникам медичної сфери, здійснено доплату винагороди педагогічним працівникам.  


Варто відзначити стабільну роботу протягом року комунальних служб міста. Всі підприємства, установи, організації та житлові будинки опалюються. Виконано усі заплановані роботи з благоустрою міста та капітальні й поточні ремонти житлового фонду, а також закладів культури, освіти, спорту. Тривають роботи з газифікації вулиці Чорновола. Ковель сповна виправдовує звання переможця обласного та призера всеукраїнського конкурсів «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». Виготовлено проектну документацію на будівництво поліклініки та стадіону «Локомотив», що є необхідною умовою для фінансування робіт. Відкрито відділення гемодіалізу. Придбано медичне обладнання для лікувальних закладів міста. Проведено реконструкцію пологового будинку. Центральну райлікарню забезпечено автономним енергопостачанням. Триває ремонт приміщення універмагу, що проводиться як за кошти міського бюджету так і безпосередньо підприємців, які взяли на себе основні витрати.


Ковель першим в області розпочав реалізацію державної програми молодіжного житлового будівництва. Вручено кредитні угоди 19-ти молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на квартири в житловому будинку, що будується по вулиці Ватутіна,70 б.


На 4,6 млн.грн. зросли витрати на освіту в порівнянні з минулим роком. Близько 80 % випускників навчальних закладів стали студентами вузів. Такий результат утримується стабільним вже протягом багатьох років. Цього року вдалося забезпечити безкоштовним харчування учнів 1-4 класів.  


Стабільно активною залишається в місті робота громадських організацій та громадських активістів. Для налагодження прямого діалогу між владою та мешканцями міста діє Громадська рада. Представники різних релігійних конфесій висловили бажання створити Раду Церков міста Ковеля для організації спільних загальноміських заходів та консолідованого вирішення ряду питань духовного розвитку громади.


В місті значно зросла кількість проведених культурно-мистецьких та спортивно-оздоровчих заходів. Збереження та розвиток фізичного здоров’я ковельчан залишається одним з пріоритетних завдань для міської влади. І сьогодні ми пишаємось, що наше місто називають спортивною столицею Волині. Протягом 2007 року відбулось понад 100 змагань, що в 4 рази більше ніж торік. У них взяло участь понад 10 тисяч мешканців нашого міста. Майже 1000 юних ковельчан мали змогу побувати за кордоном як учасники мистецьких та спортивних заходів. Чимало з них примножили славу міста та України, здобувши перемогу чи призові місця.


Відрадно, що стабільний соціально-економічний розвиток міста, поліпшення життя наших городян позитивно впливає на демографічну ситуацію.  Природний приріст населення в порівнянні з минулим роком зріс майже на 3,5%. Збільшилась кількість шлюбів на 4,5 %, а число розлучень зменшилось майже на 12 %.Ковельський міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa