Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
19-12-2007

Знайшли оптимальний варіант

Тема тарифiв на кому­нальнi послуги стала популярною. Насе­лення з тривогою спостерiгає за пiдвищенням їх вартостi. Кому­нальнi пiдприємства намагаються зберегти позитивний баланс i, як-то кажуть, звести кiнцi з кiнцями. Влада старається збалансу­вати цi протирiччя так, щоб і «комуналка» працювала, i «бюджет» квартиро­наймача не надто страждав.


Про необхiднiсть впорядкування тарифiв на водопостачання i водовiдведення членам виконавчого комiтету мiської ради днями доповiдав заступник начальника управлiння водоканалiзацiйного господарства Микола Скорiнов. Пiдвищення вартостi електроенергiї, збiльшення мiнiмального розмiру зарплати, подорожчання сировини i матерiалiв змушують «Ковельводоканал» переглянути дiючi тарифи в бiк зростання. На громадських слуханнях, у комiтетах контролю за цiнами i антимонопольному погоджено тариф на водовiдведення у розмiрi 2,27 грн., водопостачання — 1,82 грн.


Члени виконавчого комiтету Федiр Жунке, Микола Заїкiн, Володимир Бойко, Володимир Головатий порушили у своїх виступах багато питань. На їх думку, економiчнi показники, закладенi в розрахунки тарифiв, дещо завищенi. Ще бiльш категорично висловилася голова комiтету профспiлки працiвни­кiв державних установ Єва Савич, запропонувавши свої економiчнi розрахунки. Цi пропозицiї пiдтримали голови профспiлкових комiтетів локомотивного депо Микола Дубiк, ПТМ «Ковельтепло» — Антонiна Балабан. До речi, вони є членами громадської ради при мiському головi.


— Беру на себе велику вiдповiдаль­нiсть. Проаналiзувавши всi «за» i «проти», пропоную з 1 січня 2008 року затвердити тариф на водопостачання в розмiрі 1,78 грн. Такий же тариф встановити i на водовідведення, — сказав, пiдсумовуючи дискусiю, мiський голова Сергiй Кошарук. — Влада вишукає можливостi для того, щоб фiнансово допомогти «Ковель­водока­налу». Це стосується фiнансу­вання проектiв оновлення обладнання, реконструкцiї станцiї знезалiзнення води, придбання спецавтомашин.


Ця пропозицiя виявилась найбiльш оптимальною, i була пiдтримана одноголосно. Звичайно, сьогоднi є ряд нерозв’язаних проблем в управлiннi водоканалiзацiйного господарства. Не вирiшено питання чіткого облiку споживання води у приватному секторi.


Необхiдна модернiзацiя устатку­вання першого пiдйому. Як було наголошено, потрiбно вишукувати внутрiшнi резерви й зменшувати затрати i на електроенергiю, i на господарськi потреби.


Слiд зазначити, що пiдприємство, незважаючи на загальну економiчну нестабiльнiсть, працює нормально, i є надiя, що воно не збавить свого ритму.


Анатолiй Семенюк,

консультант міського голови

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa