Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
13-12-2007

Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація

У міський раді відбулась зустріч заступника міського голови Ігоря Прокопіва з Маратом Кюрчевським, координатором проекту розвитку громад Корпусу Миру США в Україні. На зустрічі були присутні представники громадських організацій.


Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація, заснована Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Фінансування діяльності Корпусу Миру здійснюється за рішенням Конгресу Сполучених Штатів з бюджету Федерального Уряду і формується за рахунок податків, сплачених громадянами США.


Діяльність Корпусу Миру відбувається через співпрацю добровольців з організаціями країни-партнера, що запросила Корпус Миру до себе. На разі Корпус Миру здійснює свою діяльність у 73 країнах світу – в Європі та Азії, в Латинській Америці та Африці. Вже протягом чотирьох десятиліть Корпус Миру надає технічну допомогу шляхом втілення в життя програм у сфері освіти, розвитку громад, сприяння розвитку бізнесу, сільського господарства, захисту навколишнього середовища, охорони здоров’я та роботи з молоддю. В Україні Корпус Миру діє протягом 15 років.


Ковель уже має досвід співпраці з Корпусом Миру. З 2002 року ГО «Вчителів англійської мови» на чолі з Оленою Вальчук працювали з волонтерами Корпусу Миру в напрямку вивчення англійської мови. Результатом спільної роботи стало відкриття Центру гуманітарної освіти ім. Надії Касянчук.


Марат Кюрчевський працює в проекті розвитку громад.  Громадські організації нашого міста мають намір подати заявки на участь у проекті та запросити волонтерів Корпусу Миру для реалізації програм економічного (інвестиційного) та соціального спрямування. Проект стартує у червні і триватиме протягом двох років.Весною наступного року відбудеться конкурсний відбір міст серед майбутніх учасників. Переможцями, тобто учасниками проекту, мають шанс стати міста, що запропонують найкращі умови та найцікавіші проекти програм. Допомога Корпусу Миру не є фінансовою, хоча не виключається й така можливість. Місія волонтерів зводиться переважно до надання консультацій, обміну досвідом в організації роботи щодо сприяння соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні.Ковельський міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa