Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
23-10-2007

Прес-конференція Ковельського міського голови Сергія Кошарука: «Стан готовності міського комунального господарства до роботи в зимовий період»

22 жовтня відбулась прес-конференція міського голови Сергія Кошарука, на якій він поінформував журналістів про своєчасний початок опалювального сезону, ознайомив з результатами проведених ремонтних робіт з підготовки міського господарства до зими, а також з проблемами, що виникають з освоєнням коштів через  тендерні процедури.Опалювальний сезон в місті розпочато вчасно. Першочергово (12 жовтня) тепло подали в пологовий будинок, дитячу поліклініку та дитячу лікарню. 15 жовтня   опаленням забезпечено житлові будинки, організації, підприємства та установи міста. Працюють всі котельні.

Фінансово-господарський стан комунальних підприємств є стабільним. Спостерігається тенденція до зменшення боргів населення перед комунальними підприємствами. Зокрема, перед ПТМ «Ковельтепло» та РЖКП – 1. Проплата населення за тепло становить 101,6%. На початок року заборгованість становила 2 млн. 799 тис. грн., станом на 01.10.07 – 2 млн. 637 тис. грн. Проплата населення по РЖКП – 1 становить 102,2 %. За 9 місяців цього року борги зменшились на 32 тис. грн. і сьогодні становлять 321 тис. грн.Разом з тим, залишається проблема із заборгованості населення за послуги «Водоканалу». Проплата становить 95,8 %. На початок року сума заборгованості становила 1 млн. 175 тис. грн. Станом на 1 жовтня заборгованість зросла на 165 тис. грн.. і становить 1 млн. 340 тис. грн. Зросли борги й по РЖКП – 2. Проплата населення становить 95 %. На початок року заборгованість становила 771 тис. грн., а на 1 жовтня борги збільшились на 100 тис. грн.
      

Станом на 1 вересня прибутково спрацювали: ПТМ «Ковельтепло» - рентабельність 7,3%, 923 тис.грн. прибутку; КП «Добробут» - рентабельність 10,4%, 238 тис.грн. прибутку; РЖКП -1 – рентабельність 0,3%, 6 тис.грн. прибутку; РЖКП -2 – рентабельність 1,6 %, 51 тис. грн. прибутку. Збитковою є робота «Водоканалу». За 8 місяців 2007 року збитки становлять 123 тис. грн. Причина – невідповідність діючих тарифів затратам на водопостачання та водовідведення. Варто зауважити, що рентабельність від основної діяльності комунальних підприємств є від’ємною. Позитивної рентабельності вдалося досягти за рахунок додаткової діяльності.


В ході підготовки до опалювального сезону ПТМ «Ковельтепло» освоєно 200 тис. грн.. власних коштів та 350 тис. грн. із 400 запланованих з міського бюджету. 


На балансі РЖКП -1 та 2 нараховується 550 будинків. З них – 75 житлових будинків ветхого фонду. На капітальний ремонт житлового фонду заплановано у 2007 році 804 тис.грн. Освоєно – 585,2 тис.грн.


Проблеми, що існують сьогодні в комунальному господарстві міста, є такими ж, як і загалом в державі – зношеність мереж та неможливість своєчасного освоєння коштів через необхідність проведення тендерів. Роботи із заміни мереж тепло- та водопостачання проводяться згідно запланованих графіків.


Неосвоєними на даний час залишаються понад 2 млн. грн. Докладаються всі зусилля для того, щоб до кінця року ці кошти були використані. Зокрема, найближчим часом буде придбано житло для військовослужбовців. Тендер відбувся 12 жовтня. Сьогодні відбувся тендер на придбання трьох автомобілів для аварійних служб РЖКП -1, РЖКП - 2 та КП «Добробут». 23 жовтня буде проведено тендер на влаштування 14 інженерних вводів в житлові будинки р-н «Сільмаш» із встановленням теплових лічильників. До кінця року планується проведення двох тендерів на придбання ще двох автомобілів для РЖКП – 1.


Комунальне господарство Ковеля готове до роботи в зимовий період. Сприятливі погодні умови дають можливість місцевим комунальникам продовжувати роботи з благоустрою міста. В закладах освіти, культури та охорони здоров’я проведені відповідні ремонтні роботи. В деяких закладах вони продовжуються. На підготовку навчальних закладів до зими використано коштів в сумі 783 тис. грн. Охорони здоров’я – 702,8 тис. грн., культури – 227 тис. грн.Ковельський міськвиконком 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa