Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
14-01-2016

Ковель:Компанія, склади якої заблокували на Волині, каже, що вона – не російська

 Компанія «Мегаполіс-Україна», підрозділи якої заблокували у шести містах України в ніч з 11-го на 12-те січня, прилюднила заяву.

У тексті, який опублікувало видання «Громадсье.Волинь», йдеться:

«У зв’язку із блокуванням 12 січня регіональних структурних підрозділів торгової компанії «Мегаполіс-Україна» у Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі заявляємо наступне


Інформація про те, що Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» є філіалом російської групи компаній «Мегаполіс» та входить до групи компаній «Меркурій», не відповідає дійсності. Власниками ТОВ «Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» є фізичні особи-громадяни України, Ірландії та Великої Британії. Таким чином, серед прямих або опосередкованих власників Торгової компанії «Мегаполіс-Україна» немає ані російських компаній, ані громадян Росії, в тому числі Ігоря Кесаєва.


Торгова компанія «Мегаполіс-Україна» ― це одна із найбільших українських дистрибуційних компаній, що здійснює свою діяльність виключно на території України, згідно українського законодавства і сплачує податки в Україні. Компанія входить до числа найбільших платників податків країни, а у Тернопільській області є бюджетоутворюючим підприємством. Компанія забезпечує офіційне працевлаштування для майже 3 тисяч українців. Прозорість діяльності ТК «Мегаполіс-Україна» також засвідчують десятки тисяч договорів господарчої діяльності.


Звинувачення у підтримці компанією «Мегаполіс-Україна» російсько-терористичних формувань на Сході України є повністю безпідставними. В період з червня по серпень 2014 року включно компанією проводилась системна робота, направлена на переїзд та працевлаштування працівників Донецького регіону в інші регіони України з метою утримання співробітників та надання допомоги в період проведення АТО. За цей період переведено 94 працівника, які переїхали в 63 орендовані компанією квартири, переважно більша частина працівників здійснили переїзд з родинами. Окрім того, 28 співробітників компанії наразі виконують свій військовий обов’язок у зоні АТО. Компанія зберігає за ними їх робочі місця, і надає їм фінансову підтримку. Усього ж з 2014 року було мобілізовано 44 працівників ТК «Мегаполіс-Україна».

 

Ми запевняємо, що жодних законних підстав для блокування діяльності торгової компанії «Мегаполіс-Україна» немає. ТК «Мегаполіс-України» є одним із лідерів сплати акцизного податку до місцевих бюджетів, тому один день простою регіональних структурних підрозділів, які були заблоковані (Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Ковель, Тернопіль) призводить до значних бюджетних втрат цих міст. Ми закликаємо представників громади до конструктивного діалогу та готові відповісти на будь-які запитання щодо діяльності компанії.

 

У випадку продовження незаконного блокування діяльності компанії ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, а також до суду для відшкодування завданих збитків».

 

 

Четверта Влада Волинь 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa