Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-06-2015

Ковель:Щораз краще пишемо польською

 140 осіб із різних міст Луцького консульського округу (Луцька, Острога, Ковеля, Берестечка, Рівного) прибули на Другий загальноукраїнський диктант з польської мови, який було проведено в рамках проекту «Біло-червоне ABC» 23 травня. Діти, молодь і дорослі працювали над важким текстом про історію союзу Юзефа Пілсудського із Симоном Петлюрою.Відкрили конкурс Генеральний консул РП у Луцьку Беата Бживчи та секретар правління фонду «Свобода і демократія» Роберт Чижевський. Була присутня також консул із відділу співпраці з поляками в Україні Дорота Дмуховська.Із планом проведення конкурсу присутніх ознайомила голова Волинського об’єднання вчителів польської мови Світлана Зінчук. Текст диктанту прочитала вчителька польської мови в Луцьку Ядвіга Демчук. Спочатку було прочитано увесь текст, потім фрагменти, і наприкінці лекторка ще раз представила його повністю.Журі у складі Світлани Зінчук, Наталії Цьолик, Анни Станько-Присяжнюк, Юлії Лукач, Ніни Михалюк, Ядвіги Демчук, Наталії Нечипорук, Віти Бугаєвої та Вєслава Пісарського близько трьох годин перевіряло праці.

 

 

У категорії 12–18 років I місце здобула Юлія Сікачова з Луцька (Волинське об’єднання вчителів польської мови), II місце – Катерина Ткачук із Рівного (Товариство польської культури імені Владислава Реймонта в Рівному), III місце – Мирослава Савко з Луцька (Волинське об’єднання вчителів польської мови).

 

 

Серед дорослих I місце здобула Лілія Батура з польської школи в Ковелі, II місце – Анастасія Олексюк із Луцька (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), ІІІ місце – Тетяна Дворська з польської школи в Ковелі.

 

 

Наймолодшій учасниці Анастасії Сиротюк із Товариства польської культури Острозької землі також вручили подарунок. Найстаршого учасника диктанту Владислава Багінського з Товариства польської культури імені Владислава Реймонта в Рівному нагородили книгами.

 

 

Учасників диктанту в категорії 12–18 років, котрі зайняли перші три місця, нагородили поїздкою в Польщу. Окрім цього, вони отримали в подарунок планшети й альбоми про Польщу. Всім учасникам було вручено дипломи, а вчителі, які їх готували, отримали подяки за свій внесок у підготовку учасників конкурсу.

 

 

 

 

 

Волинський  Монітор

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa