Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
31-03-2014

Ковель : Як волинським школярам навчитися вести бізнес і розпоряджатися фінансами

Як правильно розпланувати власний бюджет, як раціонально використовувати кошти і користуватися банківськими послугами. Всьому цьому безкоштовно навчають у БізнесШколі Юніорів, яка діє при ПриватБанку.

В Україні освітня програма Юніорбанк стартувала у 2009 році. На Волині вона успішно діє третій рік. У БізнесШколі безкоштовно навчаються діти віком від 10 до 17 років. Діти в ігровій формі, вчаться користуватися фінансовими продуктами, дізнаються що таке картки, навчаються користуватися банкоматом, терміналом. Усі заняття, які відбуваються раз у тиждень, орієнтовані на фінансову грамотність дітей, розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Андрій Якимів.

Під час навчання учням БізнесШколи розповідають про надання банківських послуг і вчать як це можна використати у повсякденному житті. Дітей навчають веденню бюджету, основам банківської системи. Згодом, при потребі, діти зможуть навчити як користуватися терміналами самообслуговування та банкоматами ПриватБанку ще й своїх батьків, розповідає представник банку.

Частина занять відбуваються у школі, а практична частина - на відділеннях. Діти спілкуються з працівниками, які щодня працюють в банківській установі, з касирами, інкасаторами, операціоністами, працівниками VIP-залу. Для учнів організовуються екскурсії, практичні, ігрові заняття.

Варто відзначити, що такі школи діють не лише в обласному центрі, а й у школах Локач, Іванич, Ковеля.

Кожен з учнів після закінчення отримує диплом. А ще діти беруть участь в щорічній олімпіаді. Найкращих відзначають цінними призами. До слова, минулорічний переможець олімпіади – учень з Рівного - отримав 50 тисяч гривень на навчання у виші. А сама навчальна програма дозволяє визначитися з професією, яку в майбутньому захоче освоювати учень.

Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об’єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

Крім того, кожен з учнів отримує картку Юніора, якою може розраховуватися за шкільні обіди чи інші покупки в магазинах. Звичайно, ці картки видаються лише за згоди батьків і прив’язані до їхніх платіжних карток. Будь-яка фінансова операція – чи то покупка жуйки в магазині, чи зошиту у відділі канцтоварів - буде одразу ж відображена в смс-повідомленні, яке надходить на телефон батьків. Скільки грошей буде на рахунку - також можуть контролювати батьки.

На сьогоднішній день ПриватБанк є єдиним українським банком, який має власну освітню програму під назвою ЮніорБанк, та організовує безкоштовні заняття для дітей від 10 і до 17 років з підвищення їхньої фінансової грамотності та формування понять - як заробляти гроші, відкривати власний бізнес та бути успішною людиною. Тренінги в БізнесШколі значно відрізняються від уроків у загальноосвітній школі, адже вони відбуваються у невимушеній обстановці, в ігровій формі, із заохоченням дітей подарунками за їхню активність.

Новий навчальний рік у БізнесШколі ПриватБанку розпочнеться вже з 1 вересня 2014 року, але усіх бажаючих тренери фінансової установи завжди чекають і раді будуть вітати у БізнесШколі ПриватБанку.

 

Волинські  новини

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa